Typ dnia: Zaragoza – Amorebieta

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Zaragoza – Amorebieta, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Segunda Division, w piątek 25 marca 2022 roku, o godzinie 21:00.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Saragossa zakończyła swoją imponującą, passę zwycięstw, w poprzedniej kolejce na wyjeździe przeciwko lekko faworyzowanej Cartagenie, przegrywając ten mecz 3:0.

Goście wydawali się być bierni w tym spotkaniu, tracąc gola w pierwszej połowie i dwa gole w drugiej, nie będąc wystarczająco kreatywnym, aby uczynić to spotkanie nieco bardziej dynamicznym pod względem bramkowym z ich strony.

Saragossa zajmuje 14. miejsce w tabeli, wyraźnie poprawiając swoją pozycję, pomimo ostatniej porażki, mając o dwanaście punktów więcej niż znajdujący się w strefie spadkowej Sociedad B.

Prawy obrońca Vigaray (jak dotąd bez występu), pomocnicy Serrano (24/2) i Grau (8/2) nie zagrają w tym meczu. Ofensywny Narvaez (28/2) nie jest pewny występu. Środkowy obrońca Frances (25/1) jest na zgrupowaniu reprezentacji.

Amorebieta nadal prezentuje się słabo, ponieważ nie zanotowała pozytywnego wyniku w ostatnich siedmiu meczach, zdobywając tylko punkt w ostatniej kolejce przeciwko Alcorcon w zremisowanym 0:0 meczu domowym.

Jak już wspomniałem Amorebieta nie wygrała w ostatnich 7 spotkaniach, a ostatni remis przerwał fatalną serię 4 kolejnych porażek w lidze.

Amorebieta jest obecnie druga od dołu, mając dziewięć punktów mniej w porównaniu do zajmującego bezpieczną pozycję Gijon.

Pomocnik Alvaro (12/0) i napastnik Ozkoidi (15/0) nie zagrają w tym meczu.

Saragossa vs Amorebieta H2H
28.11.21 Amorebieta vs Saragossa 1:1

Mimo że Saragossa przystępuje do tego starcia po porażce, ostatnio wyglądają znacznie stabilniej w porównaniu z Amorebietą i byłbym naprawdę zaskoczony, gdyby tym razem ich nie ograli, ponieważ goście nie pokazują nic na wyjazdach i są ogólnie mało imponujący.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
25 marca, 21:00 1 1.95
Author: Isobel Hughes