Typ dnia: Włochy – Niemcy

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Włochy – Niemcy, rozgrywany w ramach Ligi Narodów UEFA, w sobotę 4 czerwca 2022 roku, o godzinie 20:45.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Dla Włochów eliminacje do Mistrzostw Świata zakończyły się kompletną katastrofą. Piłkarze z półwyspu Apenińskiego zajęli w swojej grupie drugą pozycję, za Szwajcarami, ale jeszcze przed ostatnim meczem na wyjeździe z Irlandią Północną mieli wszystko w swoich rękach, musieli tylko, albo aż wygrać ten mecz, ale niespodziewanie padł wynik bezbramkowy i Włosi musieli walczyć w barażach, w których to mieli w swojej drabince Portugalię i o tym rywalu już chyba myśleli, jednak nie udało im się pokonać pierwszej przeszkody. Przegrali bowiem półfinałowe starcie z Macedonią Północną, u siebie 0:1, po golu w 90 minucie, i tak drugi Mundial z rzędu mistrzowie Europy oglądną przed telewizorami.

W dwóch ostatnich meczach towarzyskich Włosi wygrali na wyjeździe z Turcją 2:3 oraz polegli u siebie z Argentyną 0:3, w meczu rozgrywanym na Wembley.

Niemcy swoim zwyczajem zapewnili sobie bezpośredni awans na Mundial, wygrywając w grupie J. Nie mieli jednak godnych siebie rywali w tej rywalizacji, drugie miejsce zajęła bowiem Macedonia Północna z 9 punktami straty, a trzecia była Rumunia.

W meczach kontrolnych nasi zachodni sąsiedzi wygrali z Izraelem 2:0 oraz zremisowali z Holandią 1:1.

Mecz rozpoczynający rywalizację w Lidze Narodów nie powinien budzić wiele emocji, bowiem wśród najmocniejszych drużyn naszego kontynentu nie jest to turniej najwyższej rangi, dlatego spodziewam się luźnego podejścia, dobrego, ofensywnego spotkania z wieloma bramkami.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
4 czerwca, 20:45 BTTS 1.70
Author: Isobel Hughes