Typ dnia: Włochy – Macedonia Północna

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Włochy – Macedonia Północna, rozgrywany w ramach baraży o awans do Mistrzostw Świata 2022, w czwartek 24 marca 2022 roku, o godzinie 20:45.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Włosi z pewnością zawiedli w fazie grupowej eliminacji do Mistrzostw Świata 2022, ponieważ znaleźli się na drugim miejscu za Szwajcarią i zmuszeni są szukać biletu na Mistrzostwa w fazie playoff.

Obecni mistrzowie Europy są zdecydowanie lepsi pod względem jakości i z pewnością dołożą wszelkich starań, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, zwłaszcza grając u siebie, w Palermo na Stadio Renzo Barbera.

Włosi nie mogą skorzystać z obrońców Di Lorenzo (19/2, Napoli), Romagnoli (12/2, Mediolan), Zappacosta (13/0, Atalanta), napastników Bernardeschi (38/6, Juventus) i Chiesa (38/4, Juventus).

Piękny sen trwa nadal dla Macedończyków, którzy pozytywnie zaskoczyli w fazie grupowej i zajęli drugie miejsce za znacznie lepszymi Niemcami.

Oczywiście jadą do Włoch jako wyraźnie słabsi i przy oczywistym braku doświadczenia w tego typu meczach, potrzebny jest cud, aby zrobili coś znaczącego w tym meczu, ale jak zwykle nadzieja pozostaje do końca.

W porównaniu z kilkoma poprzednimi powołaniami nie mogą skorzystać z obrońcy Zajkova (19/1, Slavia Sofia) i napastników Jahovica (19/3, Goztepe) i Markoskiego (5/1, Shkdendija).

Włochy vs Macedonia Północna H2H
06.10.17 Włochy vs Macedonia Północna 1:1
09.10.16 Macedonia Północna vs Włochy 2:3

Nie ma wątpliwości, że Włosi przystępują do tego meczu jako mocni faworyci, jednak nie powinniśmy spodziewać się zbyt wiele emocji i bramek.

W grę wchodzi duża stawka, ale Włosi muszą mieć na uwadze również mecz w finale baraży za kilka dni, więc sądzę, że po strzeleniu jednego lub dwóch goli będą kontrolować mecz bez większego zaangażowania ofensywnego.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
24 marca, 20:45 under3 1.70
Author: Isobel Hughes