Typ dnia: Waregem – Leuven

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Waregem – Leuven, rozgrywany w ramach belgijskiej Jupiler League, w środę 26 stycznia 2022 roku, o godzinie 18:45.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Waregem przystępuje do tego spotkania po wyjazdowej porażce z Cercle Brugge 3:1.

Po pierwszych czterdziestu pięciu minutach przegrywali 2:0, wyraźnie podnosząc poziom gry, w drugiej części. Mimo to, goście zdołali zdobyć tylko jedną bramkę za sprawą Vossena w 89 minucie. Końcowe fragmenty gry pozwoliły gospodarzom na zdobycie jeszcze jednego gola, gry Waregem postawiło wszystko na jedną kartę w ofensywie.

Waregem znajduje się obecnie na 16. miejscu w tabeli, tuż nad strefą spadkową, mając o cztery punkty więcej w porównaniu do Seraing, który znajduje się na miejscu barażowym o utrzymanie.

W drużynie gospodarzy brakuje obrońcy van Akena (1/0), pomocników Sormo (9/0) i Sissako (12/2).

Leuven również nie może zaliczyć ostatniego meczu do udanych, ponieważ zespół przegrał, wyjazdowy mecz z ostatnim w tabeli Beerschot, również 3:1.

Goście lepiej otworzyli mecz i objęli prowadzenie po golu Schrijversinema w 8 minucie, ale niestety to było wszystko, co mieli do zaoferowania w tym meczu. Stracili dwa gole w pierwszej połowie i kolejnego w ostatnich minutach spotkania, wyglądając na mało kreatywnych z piłką przy nodze.

Leuven zajmuje 13. miejsce w tabeli, trzy punkty przed rywalem w nadchodzącym starciu.

Goście nie mogą liczyć na obrońcę Chakli (12/0) i napastnika Kabę (15/5) ze względu na obowiązki międzynarodowe. Kontuzjowany jest obrońca Malinov (14/0), a także napastnik Kuchariewicz (2/0).

Zulte Waregem vs Leuven H2H
24.07.21 Leuven vs Waregem 1 : 1
21.01.21 Waregem vs Leuven 2 : 3
03.10.20 Leuven vs Waregem 2 : 1
18.07.20 Leuven vs Waregem 2 : 0
29.06.19 Leuven vs Waregem 3 : 1

Obie drużyny grają przyzwoicie z przodu i bardzo zawodnie z tyłu, to wszystko co musimy wiedzieć o tych zespołach, ponieważ oba wyglądają przyzwoicie z ofensywie, ale w tym sezonie wykazują również wyraźne słabości w grze defensywnej.

Niezależnie od wyniku, który moim zdaniem jest dość nieprzewidywalny, jestem przekonany, że czeka nas całkiem niezłe show z dużą ilością okazji do strzelenia gola, w którym bardzo trudno jest sobie wyobrazić, aby któryś z zespołów zakończy ten mecz z czystym kontem.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
26 stycznia, 18;45 over2.5 1.52
Author: Isobel Hughes