Typ dnia: Vitesse – AZ Alkmaar

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Vitesse – AZ Alkmaar, rozgrywany w ramach holenderskiej Eredivisie, w czwartek 26 maja 2022 roku, o godzinie 20:00.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Vitesse miało w poprzednim meczu półfinałowym playoffów Ligi Konferencyjnej z Utrechtem pewne kłopoty, jednak udało mu się wywalczyć awans do kolejnej rundy, choć zdecydowanie meili trochę szczęścia.

Przekonująco przegrali pierwszy mecz na wyjeździe 3:1, ale w drugim zdecydowanie poprawili swoją grę, wygrywając w regularnym czasie gry 2:0 – przypieczętowując awans strzelając kolejnego gola w dogrywce.

Gospodarze nie mogą skorzystać z zawiszonego ofensywnego pomocnika Fredriksena (26/8), a kontuzjowani pozostaną środkowy obrońcy Rasmussen (27/0), Oroz (21/3), lewy obrońca Wittek (25/0) i ofensywny pomocnik Gboho ( 17/2).

AZ Alkmaar z podobnym skutkiem mierzyło się w meczu półfinałowym z Heerenveen, ponieważ udało im się również odwrócić wynik i wywalczyć bilet na mecz finałowy.

Przegrali również pierwszy mecz na wyjeździe 3:2, ale w drugim zagrali z większą kreatywnością i odnieśli przekonujące zwycięstwo 2:0, będąc teraz o krok od osiągnięcia celu.

Zagrają bez napastnika Duina (1/0), który nie jest podstawowym graczem w tym sezonie. Nie zagra również lewy obrońca Wijndal (31/1), podobnie jak młody napastnik Barasi (3/0).

Obiektywnie patrząc, goście zrobili na mnie nieco lepsze wrażenie podczas tej fazy play-off i szczerze myślę, że są bliscy pozytywnego wyniku w tej fazie.

Jednak zabezpieczenie zakładu remisem jest rozsądnym rozwiązaniem, ponieważ Vitesse z pewnością ma środki, aby zareagować w przypadku straconej bramki, co wielokrotnie udowodnili w tym sezonie.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
26 maja, 20:00 2 (DnB) 1.70
Author: Isobel Hughes