Typ dnia: Twente – Sparta Rotterdam

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Twente – Sparta Rotterdam, rozgrywany w ramach holenderskiej Eredivisie, w piątek 22 kwietnia 2022 roku, o godzinie 20:00.

Twente wykonało dobrą robotę w swoim ostatnim występie na wyjeździe przeciwko Nijmegen, będąc bardziej kreatywnym z piłką, odnosząc zwycięstwo 0:2.

Po bezbramkowej pierwszej części goście uzyskali przewagę liczebną na boisku od 58 minuty i wykorzystali to najlepiej jak potrafili, strzelając dwie bramki za sprawą Misidjana i Limniosa, bez większych trudności utrzymując kontrolę nad starciem do końca.

Twente jest obecnie na 4. miejscu w tabeli, z trzema punktami mniej niż Feyenoord, który zajmuje trzecie miejsce.

Środkowy obrońca Hilgers (21/1) nie jest pewny występu, a defensywny pomocnik Brama (9/0) prawdopodobnie też nie zagra.

Sparta zdołała odbić się po serii czterech meczów bez pozytywnego wyniku w ostatniej kolejce wyjazdowej z Vitesse, odnosząc zwycięstwo 0:1.

Strzelili gola już na samym początku meczu – w 5 minucie, od tego czasu decydując się na bardziej defensywną postawę i mogą uważać się za szczęściarzy, ponieważ gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego w 64 minucie i generalnie byli lepszą drużyną w tym spotkaniu.

Sparta zajmuje 16 miejsce w tabeli z dorobkiem 25 punktów, z zaledwie jednym punktem straty w porównaniu do zajmującego bezpieczne miejsce Sittard.

Środkowy obrońca Beugelsdijk (21/0) jest zawieszony, lewy obrońca Pinto (22/0) i napastnik Engels (21/0) prawdopodobnie nie zagrają przez całe dziewięćdziesiąt minut.

Twente vs Sparta Rotterdam H2H
20.11.21 Sparta Rotterdam vs Twente 0:1
28.01.21 Sparta Rotterdam vs Twente 0:0
22.12.20 Twente vs Sparta Rotterdam 0:2
01.02.20 Twente vs Sparta Rotterdam 2:0
05.10.19 Sparta Rotterdam vs Twente 2:1

Niewątpliwie Twente wygląda znacznie lepiej w tym sezonie w porównaniu do swoich przeciwników w nadchodzącym starciu i całkiem zasłużenie jest faworytem tego spotkania. Jeśli dodamy do tego fakt, że nadal mają bardzo duże szanse na awans do europejskich pucharów, zdecydowanie sądzę, że zaangażują się w 100% w ten mecz.

Gospodarze są w stanie wygrać z różnicą co najmniej jednego gola, zwłaszcza przeciwko Sparcie, która mimo ostatniego sukcesu wypada słabo i moim zdaniem nie powinna być uważana za trudną przeprawę w nadchodzącym starciu .

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
22 kwietnia, 20:00 1 (AH: -1) 2.00
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes