Typ dnia: Torino – AS Roma

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Torino – AS Roma, rozgrywany w ramach włoskiej Serie A, w piątek 20 maja 2022 roku, o godzinie 20:45.

Obecnie będąc na 10. miejscu w tabeli, bez szans na zakwalifikowanie się do europejskich pucharów, ten sezon dla Torino praktycznie się skończył, a rozegranie tego meczu jest tylko formalnością.

Piłkarze Torino pozytywnie zaskoczyli w poprzedniej kolejce na wyjeździe przeciwko Venezii, wygrywając ten mecz 0:1, strzelając jedynego w tym starciu gola w 19 minucie za sprawą Brekalo, ale także wyglądając dość solidnie z tyłu, ponieważ utrzymali swoją bramkę w nienaruszonym stanie, pomimo kilku przyzwoitych okazji stworzonych przez gospodarzy.

Gospodarze nie mogą skorzystać ze środkowych obrońców Bremera (33/3), Buongiorno (22/0), prawego obrońcy Singo (35/3), pomocnika Faresa (9/2) i napastników Sanabrii (29/6) i Zazy ( 9/0).

W przypadku Rzymian sytuacja wygląda zupełnie inaczej, ponieważ obecnie zajmują oni szóste miejsce w tabeli które daje im prawo gry w Lidze Europy, mając tylko jeden punkt więcej niż Fiorentina.

W ostatnim meczu u siebie z Venezią zdobyli tylko punkt w zremisowanym spotkaniu 1:1.

Gospodarze przegrywali od pierwszej minuty, ale od 32. minuty zdobyli przewagę liczebną na boisku, niestety dopiero w drugiej połowie zdołali wyrównać za sprawą Szomurodowa, mimo że całkowicie dominowali w każdym aspekcie gry.

Ofensywny pomocnik Mkhitaryan (31/5) powinien być jedynym osłabieniem gości.

Sprawa jest bardzo prosta dla drużyny rzymskiej, ponieważ po zwycięstwie w nadchodzącym starciu ich bilet do Ligi Europy będzie zabezpieczony, a mając to na uwadze, jestem przekonany, że włożą w ten mecz maksimum wysiłku.

Ogólnie rzecz biorąc, zasłużyli na lepszy wynik w ostatniej kolejce, podczas gdy ich przeciwnik w nadchodzącym meczu przystępuje bez poważnej motywacji, co daje mi mocne podstawy do wspierania gości, którzy są realnie lepsi, mimo ich nie najlepszych ostatnio występów.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
24 maja, 20:30 1 (DnB) 1.68
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes