Typ dnia: Sevilla – West Ham

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Sevilla – West Ham, rozgrywany w ramach Ligi Europy UEFA, w czwartek 10 marca 2022 roku, o godzinie 18:45.

Sevilla przystępuje do pierwszego etapu fazy pucharowej po nie najlepszym meczu ostatniej kolejki LaLiga na wyjeździe z Alaves, kiedy zdobyli tylko punkt w remisie 0:0.

Utrzymywali kontrolę nad piłką i w drugiej części wydawali się bardziej agresywni, niestety na finiszu wyraźnie zabrakło im kreatywności, by spełnić oczekiwania i zdobyć zwycięską bramkę.

Sevilla zajmuje drugie miejsce w tabeli, wciąż w grze o tytuł w tym sezonie, ponieważ ma osiem punktów mniej w porównaniu do prowadzącego Realu Madryt.

Brakuje im defensywnego pomocnika Delaneya (18/1) z powodu zawieszenia. Skrzydłowy Suso (8/0) , napastnik Martial (3/0), ofensywny pomocnik Lamela (12/4), środkowy obrońca Rekik (15/0) są kontuzjowani. Wątpliwe są występy: środkowy obrońca Carlos (25/2), prawy obrońca Montiel (13/0), pomocnik Fernando (24/1) i ofensywny Gomez (21/4).

Młoty zaprezentowały się przyzwoicie ostatnim razem na wyjeździe z Liverpoolem, ale mimo to zanotowali niewielką porażkę 1:0, zdecydowanie żałując, że nie wykorzystali swojej agresywnej gry w pierwszej części i nie wykorzystali swoich szans.

West Ham ogólnie prezentuje się dobrze w tym sezonie, ponieważ obecnie zajmuje 6. miejsce w tabeli Premier League, mając o trzy punkty mniej niż Arsenal zajmujący miejsce premiowane grą w Lidze Mistrzów.

Środkowy obrońca Ogbonna (11/1), prawy obrońca Coufal (22/0) są kontuzjowani, a niepewny gry pozostaje skrzydłowy Bowen (28/8). Nie zagra też ofensywny Yarmolenko (12/0).

Sevilla jest zdecydowanie na dobrej drodze do zdobycia trofeum Ligi Europy po raz siódmy i sam ten fakt daje im tutaj ogromną motywację. Gracze Sevilli, mają większe doświadczenie w meczach pucharowych, a przy gorącym wsparciu ich fanów, szczerze mówiąc, nie mam wielu powodów, by kwestionować ich pozytywny wynik.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
10 marca, 18:45 1 2.10
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes