Typ dnia: Reims – Rennes

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Reims – Rennes, rozgrywany w ramach francuskiej Ligue 1, w sobotę 9 kwietnia 2022 roku, o godzinie 17:00.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Reims całkiem nieźle radzi sobie w tym sezonie Ligue 1, zajmuąc 13 miejsce z dorobkiem 36 punktów po 30 meczach, może być już całkiem spokojne i utrzymanie w lidze, a taki właśnie być cel tej drużyny, na obecny sezon. Ich przewaga nad strefą play-out, wynosi 9 punktów, a nad strefą spadkową aż 13 oczek.

W poprzednim meczu gracze Reims, przegrali na wyjeździe z Troyes 1:0, a gola na wagę zwycięstwa strzelił w doliczonym czasie gry Ripart. Należy nadmienić, że goście od 54 minuty grali w osłabieniu.

Porażka z Troyes przerwała bardzo dobrą serię, 5 meczów z rzędu bez porażki dla Reims.

Rennes, ma o co walczyć w tym sezonie bowiem po 30 kolejkach zajmuje 3 pozycję w tabeli z dorobkiem 53 punktów, a ich strata do 2 w tabeli Marsylii, to tylko 3 punkty. 2 miesce daje bezpośredni awans do Ligi Mistrzów w następnym sezonie – 3 miejsce natomiast to walka w eliminacjach.

Reims przystępuje do dzisiejszego spotkania po ciężkim wyjazdowym boju z Nice, który zakończył się podziałem punktów w remisie 1:1. W przypadku piłkarzy Rennes, ten remis przerwał fantastyczną serię 5 kolejnych zwycięstw w Ligue 1.

Rennes w przeciwieństwie do Reims jest zdeterminowane w osiągnięciu celu jakim jest TOP2, i moim zdaniem będzie to decydujący czynnik w dzisiejszym spotkaniu, w którym goście są faworytem i patrząc na ich ogólną grę w tym sezonie nie spodziewam się innego rezultatu jak tylko zwycięstwo Rennes.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
9 kwietnia, 17:00 2 1.85
Author: Isobel Hughes