Typ dnia: Regensburg – Inglostadt

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Regensburg – Inglostadt, rozgrywany w ramach niemieckiej 2. Bundesligi, w piątek 8 kwietnia 2022 roku, o godzinie 18:30.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Regensburg zaprezentował się całkiem nieźle, biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, jakie miały miejsce w ostatniej rundzie na wyjeździe z Hannoverem, zdobywając punkt w remisie 1:1.

Objęli prowadzenie w 23 minucie za sprawą Albersema, ale od 27 musieli grać w osłabieniu po czerwonej kartce dla Boukhalfa, w w końcowej fazie pierwszej połowy stracili wyrównującego gola.. Nawet w osłabieniu, goście wytrzymali presję w drugiej połowie i utrzymali swoją bramkę nienaruszoną do końca spotkania.

Regensburg zajmuje 10. miejsce, w bezpiecznym miejscu w środku tabeli, ale niestety nie rywalizuje o miejsca dające awans.

Gospodarze nie mogą liczyć na bocznego obrońcę Wekessera (26/1) z powodu zawieszenia i to on powinien być ich jedynym osłabieniem.

Obecnie wbity w dno, mający tylko osiemnaście punktów zebranych do tej pory w rozgrywkach, Ingolstadt ma do czynienia z realistycznym scenariuszem w postaci spadku.

Z drugiej strony, zakończyli negatywną passę w rywalizacji w ostatnim meczu u siebie z Aue, kiedy świętowali zwycięstwo 3:2. Po zdobyciu liczebnej przewagi na boisku od 7 minuty, gospodarze zaprezentowali się całkiem nieźle i strzelili dwa gole w pierwszej połowie.

Jednak po raz kolejny zademonstrowali swoją niepewność w defensywie, ponieważ pozwolili gościom wyrównać z dwoma straconymi golami w 59. i 89., ale z pewną dozą szczęścia, strzelili kolejnego gola tuż przed gwizdkiem kończącym mecz.

Goście wystąpią bez bramkarza Stojanovicia (8/0), obrońcy Heinlotha (18/0), pomocników Sarpei (6/0), Linsmayera (20/0) i napastnika Kaya (17/3) i Ayensa (22/2) .

Regensburg vs Ingolstadt H2H
31.10.21 Ingolstadt vs Ratyzbona 0:3
17.01.20 Ingolstadt vs Ratyzbona 1:1
22.12.18 Ingolstadt vs Ratyzbona 1:2
04.08.18 Ratyzbona vs Ingolstadt 2:1
26.01.18 Ratyzbona vs Ingolstadt 3:2

Regensburg ma już niemal pewne utrzymanie i nie musi podchodzić do tego spotkania z wielkim zaangażowaniem, ale mimo to jest faworytem bukmacherów, co jest dość zrozumiałe patrząc na ogólną grę obu zespołów w tym sezonie.

Z drugiej strony Ingolstadt z pewnością poprawił nieco swoje morale swoim ostatnim sukcesem i chociaż najprawdopodobniej spadną z ligi, teoretyczna szansa wciąż pozostaje, więc zdecydowanie sądzę, że włożą w ten mecz maksimum wysiłku, by zdobyć kolejne cenne punkty.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
8 kwietnia, 18:30 BTTS 1.71
Author: Isobel Hughes