Typ dnia: Real Sociedad- RB Lipsk

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Real Betis – RB Lipsk, rozgrywany w ramach Ligi Europy UEFA, w czwartek 24 lutego 2022 roku, o godzinie 18:45.

Sociedad przyzwoicie zaprezentował się w swoim ostatnim starciu w Lidze Europy na wyjeździe z Lipskiem, kiedy zdołał zremisować 2:2, mimo że bukmacherzy mocno go nie doceniali.

Gracze z hiszpanii mimo, że dwukrotnie prowadzili, za każdym razem nie potrafili odpowiednio zareagować i tracili wyrównującą bramkę. Mimo to jest to dobry wynik przed rewanżem.

Hiszpanie zagrają bez obrońcy Rico (10/0), pomocników Merino (20/2), Januzaja (23/2), napastnika Barrenetxa (11/1), a występ napastnika Isaka (20/4) nie jest pewny.

Jak wspomniałem powyżej, niemiecka drużyna nie spełniła oczekiwań w zeszły czwartek przeciwko Sociedad, kiedy zdecydowanie wykazali ofensywny potencjał, ale także pewne słabe punkty z tyłu.

Niemcy przystępują do meczu rewanżowego po świetnym występie w lidze i zwycięstwie wyjazdowym z Herthą Berlin 1:6. W tabeli Bundesligi Lipsk plasuje się na 4 pozycji.

Niemcy nie mogą skorzystać tylko z lewego obrońcy Angelino (19/1).

Nieco zaskakujący wynik padł w pierwszym meczu, ale nie ma powodu, by sądzić, że Niemcy tak łatwo się poddadzą. Wręcz przeciwnie, w zeszły weekend udowodnili swoją skuteczność na wyjeździe z Herthą i na pewno będą chcieli również i tym razem od razu ruszyć na rywali. To coś, co powinno otworzyć grę, ale biorąc pod uwagę, że z tyłu nie można ufać Niemcom, wyższa liczba bramek znów wydaje się najbezpieczniejszą opcją.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
24 lutego, 18:30 BTTS (co to jest) 1.67
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes