Typ dnia: RB Lipsk – Real Sociedad

Sprawdź nasz typ dnia na mecz RB Lipsk – Real Sociedad, rozgrywany w ramach Ligi Europy UEFA, w czwartek 17 lutego 2022 roku, o godzinie 21:00.

Lipsk stworzył pozytywną atmosferę w drużynie przed nadchodzącym spotkaniem w Lidze Europy, ponieważ ostatnio wykonali dobrą robotę w Bundeslidze u siebie z FC Koln, kiedy przekonująco pokonali ich wynikiem 3:1.

Obecnie zajmują czwarte miejsce w tabeli Bundesligi z 34 punktami na koncie, po 22 meczach, nie są jednak pewni miejsca w TOP4, ponieważ kilka drużyn jest w stanie im zagrozić.

Lipsk generalnie preferuje agresywny styl gry i z pewnością chętnie zademonstruje godne pozazdroszczenia możliwości ofensywne w nadchodzącym starciu z Hiszpanami.

Niemcy nie powinni mieć żadnych nowych zmartwień o kontuzje.

Sociedad zdołał odbić się i zakończyć swój trzymeczową passę bez zwycięstwa, w ostatnim występie u siebie w LaLiga przeciwko Granadzie, kiedy przekonująco pokonali ich 2:0.

Wciąż mają niezłą szansę na wejście do Ligi Mistrzów przez LaLiga, ponieważ obecnie zajmują 6. miejsce w tabeli, mając tylko punkt straty w porównaniu z Barceloną.

Jednak teraz przystępują do trudnego meczu w europejskich pucharach, mając bardzo małe szanse na coś konkretnego, przynajmniej w pierwszym meczu.

Ofensywni pomocnicy Januzaj (33/4), Barrenetxea (16/1) są kontuzjowani, a defensywny pomocnik Zubimendi (31/0) pozostaje zawieszony.

Obiektywnie patrząc, Lipsk wygląda dość pewnie u siebie w tym sezonie, co zdecydowanie podnosi ich morale. Przy odpowiednim podejściu niemiecka drużyna powinna być w stanie zrealizować zadanie i zwyciężyć w tym meczu, bo po prostu ma więcej do zaoferowania w porównaniu z rywalami.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
17 lutego, 21:00 1 1.88
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes