Typ dnia: Raków Częstochowa – Legia Warszawa

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Raków Częstochowa – Legia Warszawa, rozgrywany w ramach polskiej Ekstraklasy w sobotę 19 marca 2022 roku, o godzinie 15:00.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Raków przystępuje do tego spotkania z pozycji lidera Ekstraklasy. Częstochowianie mają na koncie 51 punktów i przed najbliższą kolejką o jedno oczko wyprzedzają Pogoń Szczecin oraz o dwa Lecha Poznań.

W poprzednim meczu piłkarze Rakowa stanęli na wysokości zadania, wygrywając u siebie ze Stalą Mielec 2:1, po golach Sorecu w 49 oraz Lopeza w 81 minucie.

Dla Rakowa było to już 3 z rzędu ligowe zwycięstwo, a w międzyczasie awansowali to półfinału Pucharu Polski wygrywając z Arką Gdynia na wyjeździe 0:2.

Legia po fatalnym okresie i miejscu w strefie spadkowej, teraz złapała niezły rytm. Legioniści wydostali się już ze strefy spadkowej i zajmują 11 miejsce w tabeli z 31 punktami na koncie.

W środku tygodnia Legia grała u siebie, zaległy mecz z Termalicą, który wygrała 4:1 i było to już 4 z rzędu zwycięstwo Legionistów w Ekstraklasie. Legia również awansowała do półfinału Pucharu Polski, po zwycięstwie 2:0 u siebie z Górnikiem Łęczna.

Raków jest faworytem tego meczu i moim zdaniem drużyna ta ma o wiele większą motywację do pełnego zaangażowania w mecze ligowe, ponieważ walczy o mistrzostwo Polski, co innego Legia, która przez ligę nie ma już większych szans na europejskie puchary i zdecydowanie musi się nastawić na Puchar Polski, jeśli chce zagrać w Europie w przyszłym sezonie.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
19 marca, 15:00 1 1.95
Author: Isobel Hughes