Typ dnia: Radomiak Radom – Jagiellonia Białystok

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Radomiak Radom – Jagiellonia Białystok, rozgrywany w ramach polskiej Ekstraklasy, w poniedziałek 11 kwietnia 2022 roku, o godzinie 18:00.

Radomiak jako beniaminek Ekstraklasy radzi sobie nadspodziewanie dobrze, zajmując obecnie 6 pozycję z tabeli z dorobkiem 42 punktów, po 27 kolejkach. Drużyna z Radomia ma o co walczyć ponieważ na 99% 4 lokata w tabeli zapewni udział w europejskich pucharach w przyszłym sezonie, a do niej Radomiak traci zaledwie 1 punkt.

W poprzednim meczu gracze z Radomia zremisowali na wyjeździe z broniącą się przed spadkiem Termalicą. Goście objęli prowadzenie w 21 minucie po samobójczym golu Tekijaskiego, ale nie zdołali dowieźć prowadzenia do końca, ponieważ w 55 minucie wyrównał i tym samym ustalił wynik meczu Mesanović.

Remis w Termalicą był dla Radomiaka 4 z rzędu meczem bez zwycięstwa, oraz 3 z rzędu remisem w Ekstraklasie.

Jagiellonia zadomowiła się w środku tabeli, a dokładniej rzecz ujmując na 12 pozycji z dorobkiem 33 punktów, a ich przewaga nad strefą spadkową wynosi 8 oczek, więc o utrzymanie mogą być już raczej spokojni.

Białostoczanie przystępują do tego pojedynku po domowym zwycięstwie nad Zagłębiem Lubin 2:1. Tym samym przerwali fatalną serię 5 kolejnych meczów bez zwycięstwa.

Radomiak jest faworytem tego meczu, i moim zdaniem ma idealną okazję, aby przerwać passę meczów bez zwycięstwa, ponieważ z jednej strony Jagiellonia może być już spokojna o utrzymanie więc ich motywacja nie jest wysoka, po drugie wygrali poprzedni mecz więc ciśnienie na dobry wynik nie będzie aż tak duże, jak w przypadku walczącego o 4 miejsce Radomiaka.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
11 kwietnia, 18:00 1 2.40
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes