Typ dnia: Polska – Walia

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Polska – Walia, rozgrywany w ramach Ligi Narodów UEFA, w środę 1 czerwca 2022 roku, o godzinie 18:00.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Polska reprezentacja oczekuje na ten mecz w dość spokojnym nastroju, ponieważ bezbłędnie wykonali swoją część pracy w eliminacjach Mistrzostw Świata w marcu.

Jak pamiętamy, nasza reprezentacja wygrała mecz barażowy o awans ze Szwecją, na stadionie Śląskim 2:0, po golach Lewandowskiego z rzutu karnego oraz Piotra Zielińskiego.

Sam mecz był dość wyrównany zwłaszcza w pierwszej połowie, i gdyby Szwedzi wykorzystali swoje szanse mógł ułożyć się zupełnie inaczej.

Tym razem nie zagrają obrońcy Reca (15/0, Spezia), Helik (7/0, Barnsley), Rybus (66/2, Lokomotiw Moskwa) i pomocnik Moder (20/2, Brighton).

Walia przystępuje do dzisiejszego meczu z wysokim morale, jednak ich praca nie jest jeszcze dokończona, jeśli chodzi o awans na Mundial w Katarze.

W półfinale baraży wygrali u siebie z Austria 2:1, będąc znacznie bardziej konkretnym, zwłaszcza w kontratakach. Jednak wciąż czekają na kolejnego przeciwnika z pary Ukraina i Szkocja. Decydujący o awansie mecz zostanie rozegrany w niedzielę.

Nie ma wątpliwości, że goście nie będą grać dziś na 100% i dużo bardziej martwią się o wynik niedzielnego meczu.

Obrońca Cabango (4/0, Swansea), pomocnicy Vaulks (7/0, Cardiff), Brooks (21/2, Bournemouth) tym razem nie zagrają w porównaniu z poprzednimi powołaniami, a Bale oraz Ramsey będą odpoczywać i również dziś nie zagrają.

Polska przystępują do tego meczu jako szansa na odnalezienie swojego rytmu, poprawę przed Mundialem i oczywiście jak najlepsze wyjście w Ligę Narodów.

Walia z pewnością dużo więcej myśli o swoim następnym meczu finałowym w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata i nie oczekuje, że da dziś z siebie wszystko. Nawet w normalnych warunkach Polska drużyna byłaby faworytem przed własnymi kibicami.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
1 czerwca, 18:00 1 1.83
Author: Isobel Hughes