Typ dnia: Polska – Szwecja

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Polska – Szwecja, rozgrywany w ramach baraży do Mistrzostw Świata 2022, we wtorek 29 marca 2022 roku, o godzinie 20:45.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Polska przystępuje do tego spotkania po wyjazdowym remisie w zeszły czwartek ze Szkocją 1:1. Jak wiadomo sparing ten był rozgrywany w zastępstwie meczu z Rosją, który został odwołany, a Polska awansowała bezpośrednio do meczu finałowego ze Szwecją.

Mecz ze Szkocją był bardzo trudny dla Polaków, i nie można powiedzieć, że nasi gracze zaprezentowali się z dobrej strony, choć trzeba zaznaczyć, że na boisku zabrakło Roberta Lewandowskiego. Nasza reprezentacja ma nadal ogromne problemy w grze defensywnej oraz ataku pozycyjnym. Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył w doliczonym czasie gry, z rzutu karnego Krzysztof Piątek.

Szwedzi musieli grać mecz półfinałowy z Czechami i przyszło im walczyć w dogrywce, którą wygrali 1:0, po golu Quaisona w 110 minucie gry. Ogólnie cały mecz był bardzo wyrównany, z lekką tylko przewagą Szwedów w posiadaniu piłki.

Obstawiam w tym meczu gole obu drużyn ponieważ, jak już wspomniałem Polacy grają fatalnie w obronie, o czym świadczy 12 z ostatnich 14 meczów, w których nasza reprezentacja straciła co najmniej jedną bramkę. Czyste konto udało nam się zachować jedynie w meczu z Albanią oraz San Marino u siebie. Naszych reprezentantów na pewno będzie niósł doping z trybun, a także sam fakt, że mamy w drużynie najlepszego napastnika świata, sprawia, że gole z obu stron wydają się bardzo prawdopodobne.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
29 marca, 20:45 BTTS 2.15
Author: Isobel Hughes