Typ dnia: Plymouth – Cheltenham

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Plymouth – Cheltenham, rozgrywany w ramach angielskiej League One, we wtorek 22 marca 2022 roku, o godzinie 20:45.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Plymouth złapał dobrą formę, ponieważ obecnie mają serię 5 zwycięskich meczów z rzędu. W poprzedniej kolejce wygrali u siebie z Accrington 4:0, nie pozostawiając żadnych złudzeń komu należały się 3 punkty.

Gospodarze zaprezentowali z godną pozazdroszczenia kreatywnością w ofensywie, ponieważ z powodzeniem strzelili dwa gole w każdej części meczu, ale generalnie mieli trochę szczęścia, kończąc mecz z czystym kontem, ponieważ goście stworzyli kilka przyzwoitych okazji w drugiej części meczu, nawet z zawodnikiem mniej od 68. minuty.

Plymouth zajmuje 4. miejsce w tabeli, z ośmioma punktami mniej niż Wigan i biletem do bezpośredniego awansu.

W drużynie gospodarzy brakuje środkowych obrońców Scarr (29/2), Galloway (14/2), pomocników Coopera (1/0) i Lewisa (1/0).

Cheltenham wykonał dobra robotę w ostatniej kolejce u siebie przeciwko lekko niedocenianemu Wimbledonowi, kiedy zagrali z większą kreatywnością i odnieśli zwycięstwo 3:1.

Drużyna Cheltenham dobrze zareagowała po stracie gola w 26 minucie, z nawiązką odrabiając straty i zapewniając sobie drugie z rzędu zwycięstwo ligowe.

Cheltenham zajmuje 12. miejsce w tabeli, w bezpiecznej odległości od strefy spadkowej, ale nie jest w stanie rywalizować o fazę play-off.

Goście nie powinni mieć żadnych zmartwień o kontuzję.

Plymouth vs Cheltenham H2H
26.12.21 Cheltenham vs Plymouth 0:2
06.10.20 Cheltenham vs Plymouth 2:0
26.12.19 Cheltenham vs Plymouth 0:1
21.09.19 Plymouth vs Cheltenham 0:2
21.01.17 Cheltenham vs Plymouth 1:2

Plymouth jest faworytem tego meczu i byłoby naprawdę nierealne kwestionowanie ich pozytywnego wyniku, ale widząc ich bardzo dobrą grę w ofensywie spodziewam się otwartego meczu i sporej ilości bramek.

Cheltenham ostatnio wyraźnie się poprawia i sądząc po ich ogólnej sile, jestem przekonany, że uda im się również urozmaicić ten mecz bramkami, zwłaszcza że gospodarzom brakuje dwóch ważnych obrońców.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
22 marca, 20:45 over2.5 1.85
Author: Isobel Hughes