Typ dnia: Pisa – Vicenza

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Pisa – Vicenza, rozgrywany w ramach włoskiej Serie B, we wtorek 15 lutego 2022 roku, o godzinie 18:30.

Pisa przystępuje do tego starcia po niewielkim niepowodzeniu w swoim ostatnim występie u siebie z Ternaną, kiedy nie zagrali zbyt kreatywnie w ataku i zdobyli punkt w bezbramkowym spotkaniu.

Podczas pierwszej połowy byli lepszym zespołem, niestety nie zamieniając swojego lepszej gry na prowadzenie i chociaż rytm gry spadł w drugiej części, gospodarze mieli wielką szansę na przełamanie rywali w 52 minucie, ale Torregrossa nie wykorzystał rzutu karnego.

Pisa jest obecnie na 2. miejscu w tabeli Serie B, mając tylko punkt straty do liderów z Lecce.

Nie powinni mieć zmartwień jeśli chodzi o kontuzje oraz zawieszenia, więc tym razem będą mogli wystawić swoich najlepszych graczy.

Podobnie jak ich przeciwnicy w nadchodzącym starciu, Vicenza zdobyła punkt w swoim ostatnim meczu u siebie z niedocenianą Cosenzą, mecz również zakończył się bezbramkowym remisem.

Gospodarze mieli kontrolę nad piłką od samego początku, podczas gdy goście próbowali zagrozić bramce rywala poprzez kontry, ale obu drużynom brakowało bardziej konkretnego podejścia z przodu, aby urozmaicić ten mecz pod względem bramkowym.

Vicenza znajduje się w strefie spadkowej plasując się w tabeli na 19. pozycji, mając do tej pory zaledwie dwanaście punktów zdobytych w rozgrywkach Serie B.

Obrońca Cappelletti (8/0) i pomocnik Rigoni (5/0) nie zagrają w tym meczu.

Piza vs Vicenza H2H
18.09.21 LR Vicenza vs Piza 1:3
27.02.21 Piza vs LR Vicenza 2:2
31.10.20 LR Vicenza vs Piza 4:4
12.03.17 LR Vicenza vs Piza 2:1
15.10.16 Piza vs LR Vicenza 0:1

Pisa ma ostatnio pewne problemy, ponieważ nie udało im się zanotować pozytywnego wyniku w ostatnich czterech meczach, ale z pewnością ten jest doskonałą okazją do powrotu na właściwą ścieżkę.

Co więcej, gospodarze mają motywację do zwycięstwa, bo walka o tytuł i bezpośredni awans zaczyna się rozgrzewać i zdecydowanie sądzę, że wygrają ten mecz, ponieważ Vicenza, przynajmniej w moich oczach, będzie miała naprawdę ciężko konkurować z dużo lepszym przeciwnikiem.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
15 lutego, 18:30 1 1.85
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes