Typ dnia: Odd – Bodo/Glimt

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Odd – Bodo/Glimt, rozgrywany w ramach norweskiej Eliteserien, w sobotę 2 lipca 2022 roku, o godzinie 18:00.

Gracze Odd bardzo dobrze zaprezentowali się w poprzednim meczu ligowym i wbrew przewidywaniom wygrali na wyjeździe z Valarengą 0:1 dzięki bramce Lauritsena w 60. minucie.

Mecz był o wiele bardziej otwarty i ekscytujący, niż wynika z końcowego wyniku, ponieważ goście raz po raz zagrażali bramce rywali w pierwszej połowie, ale w drugiej zagrali nieco bardziej defensywnie, ale mimo to udało im się zdobyć zwycięską bramkę.

Do końca pozostawali w defensywnym nastawieniu, co tym razem im się opłaciło, ponieważ Valarenga nie miała rozwiązania na ich zwarty skład defensywny, a przy kilku okazjach też mieli szczęście.

Dzięki temu zwycięstwu utrzymali się blisko środka tabeli, mając do tej pory pięć zwycięstw i siedem porażek. Obecnie mają o cztery punkty więcej niż zajmująca miejsce barażowe o utrzymanie Valerenga.

Pomocnik Jevtovic (12/4) powinien wrócić do gry. Prawy obrońca Rolantsson (10/0) ​​nie jest pewny występu.

Bodo/Glimt nie mieli większego problemu w poprzednim meczu, wygrywając u siebie z Aalsund 2:0.

W rzeczywistości naprawdę musieli mocno się wysilić i naciskać przeciwników do samego końca, strzelając dwa gole w ostatnich piętnastu minutach.

Dominowali przez cały mecz, ale prawdziwa zmiana nastąpiła w 76. minucie za sprawą Pellegrino. Po tym fakcie goście też nieco się otwarli, więc gospodarzom nie było tak trudno zdobyć kolejną bramkę.

Poradzili sobie również dobrze w Pucharze Norwegii w środę wieczorem dzięki niewielkiemu zwycięstwu na wyjeździe z Valerengą, awansowali do kolejnej rundy.

Pomocnik Vetti (5/0) i napastnik Nordas (1/0) nie zagrają w tym meczu.. Pomocnik Fet (1/0) nie jest pewny wystepu.

Odd Grenland ma w tym przypadku zwiększone morale, jednak Bodo/Glimt wydaje się iść w dobrym kierunku i nie powinien się tu zatrzymywać po czterech kolejnych zwycięstwach. Gole wyglądają się prawdopodobne, ale zdecydowanie Bodo/Glimt pozostaje silnym faworytem i ma środki na pokonanie przeciwników, takich jak Odd, co daje nam przyzwoity kurs.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
2 lipca, 18:00 2 & over2.5 2.45
Możesz odebrać zakład bez ryzyka do 600zł w FORTUNA zakłady bukmacherskie!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes