Typ dnia: Nottingham – Sheffield Utd

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Nottingham – Sheffield Utd, rozgrywany w ramach angielskiej Championship, we wtorek 17 maja 2022 roku, o godzinie 20:45.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Przed nami rewanżowe spotkanie półfinałów baraży o awans do Premier League. W pierwszym spotkaniu Nottingham wygrało na wyjeździe 1:2 i jest bardzo blisko awansu do finału, gdzie czeka już Huddersfield, które pokonało w dwumeczu Luton.

Nottingham bardzo dobrze zaprezentowało się w poprzednim meczu, pomiędzy tymi dwiema drużynami. Goście objęli prowadzenie już w 10 minucie, i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej na 0:2 podwyższył Johnson, a w doliczonym czasie gry kontaktową i jak się okazało jedyną bramkę dla Sheffield strzelił Berge.

Po sezonie zasadniczym Nottingham zajęło 4 pozycję z dorobkiem 80 punktów, a do bezpośredniego awansu potrzebne było aż 88.

Sheffield może być zawiedzione postawą w pierwszym meczu, ale z pewnością nie stoi na straconej pozycji przed rewanżem. Co prawda ostatni raz Sheffield wygrało na boisku Nottinham w 2008 roku, ale dopóki piłka w grze sprawa jest otwarta.

Bardzo ciężko jest obstawić wynik tego meczu, ale uważam, że będzie to defensywne i bardzo taktyczne spotkanie, w którym żadna z drużyn nie będzie się chciał zbytnio odkryć, a zwłaszcza gospodarze.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
25 maja, 21:00 AS Roma zdobędzie trofeum 1.64
Author: Isobel Hughes