Typ dnia: Moreirense – Belenenses

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Moreirense – Belenenses, rozgrywany w ramach portugalskiej 1. ligi, w poniedziałek 7 lutego 2022 roku, o godzinie 22:15.

Ostatnia gra na wyjeździe z Bragą była nie lada wyzwaniem dla Moreirense, ponieważ ogólnie wyglądali przyzwoicie na boisku, ale i tak ponieśli porażkę 2:0.

Gospodarze mieli większą kontrolę nad piłką, ale patrząc na szanse, piłkarzom Moreirense nie brakowało kreatywności, za to brakowało im większego opanowania w tych sytuacjach i po prostu większej precyzji.
W takich okolicznościach Braga wiedziała, jak wykorzystać taką sytuację i pokazała się jako bardziej doświadczona drużyna.

Ich trudna sytuacja trwa dalej, ponieważ pozostają na drugim miejscu od dołu z szesnastoma zdobytymi do tej pory punktami – o dwa mniej niż bezpieczna Arouca i wciąż z szansą na utrzymanie w lidze.

Gospodarze powinni mieć wszystkich graczy do dyspozycji, grając w formacji 3-4-3 z Waltersonem, Martinsem i Yanem w ataku.

Belenenses zostało całkowicie zmiażdżone przez Sporting w środku tygodnia u siebie, ponosząc porażkę 1:4.

W 2022 roku, na 6 spotkań Belenenses, wygrało 1 mecz, 1 zremisowało oraz 4 przegrało.

Piłkarze Belenenses zajmują ostatnie miejsce w tabeli, mają teraz sześć punktów mniej niż bezpieczna strefa. Mają tylko dwa zwycięstwa na dwadzieścia rozegranych do tej pory kolejek. W meczach wyjazdowych radzą sobie wyjątkowo źle, zdobywając w tym sezonie zaledwie 4 punkty w delegacji, w 4 remisach.

Goście zagrają bez pomocników Camacho (6/0) i Teixeiry (7/0), natomiast zawieszony jest napastnik Safia (12/4). Bramkarz Luiz Felipe (18/0) i napastnik Nuno (18/1) nie są pewni występu.

Moreirense vs Belenenses H2H
27.08.21 Belenenses kontra Moreirense 1:1
01.03.21 Moreirense kontra Belenenses 2:2
18.10.20 Belenenses kontra Moreirense 0:0
11.07.20 Belenenses kontra Moreirense 0:1
15.12.19 Moreirense kontra Belenenses 2:1

Ten mecz jest czymś w rodzaju być albo nie być, dla obu zespołów, a mając to na uwadze, zdecydowanie widzę wartość w drużynie gospodarzy. Żaden z nich się nie błyszczy, ale Moreirense pokazuje ostatnio więcej oznak życia i w rzeczywistości jest dość atakującą drużyną przed własnymi fanami, czego Belenenses brakuje przez cały sezon, zwłaszcza na wyjazdach.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
7 lutego, 22:15 1 1.71
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes