Typ dnia: Millwall – Swansea

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Millwall – Swansea, rozgrywany w ramach angielskiej Championship, we wtorek 5 kwietnia 2022 roku, o godzinie 20:45.

Millwall w poprzednim meczu celował w zwycięstwo i miał ku temu potencjał, ale musiał zadowolić się jednym punktem w zremisowanym 2:2 meczu wyjazdowym.

Obie drużyny zdołały strzelić jedną bramkę w pierwszej części, a goście okazali się bardziej agresywni, w drugiej części gry i objęli prowadzenie w 81. minucie.

Jednak w tym przypadku nie mieli szczęścia, ponieważ strzelili samobójczego gola zaledwie sześć minut później, kończąc mecz z lekkim niedosytem.

Millwall plasuje się na 10. miejscu w tabeli Championship, wciąż z szansą na wejście do wyścigu o play-off, ponieważ mają tylko cztery punkty straty w porównaniu do Blackburn, które zajmuje 6 miejsce.

Ofensywny pomocnik Bennett (26/3) jest kontuzjowany, podobnie jak środkowy obrońca Hutchinson (25/0) i defensywny pomocnik Leonard (14/0).

Swansea pozytywnie zaskoczyła w ostatniej kolejce na wyjeździe, przeciwko Cardiff, kiedy zaprezentowali się wyśmienicie i odnieśli przekonujące zwycięstwo 0:4.

Goście zdobyli jedną bramkę w pierwszej i jeszcze trzy kolejne w drugiej połowie, grając bardzo dobrze z tyłu co zaowocowało czystym kontem po 90 minutach.

Swansea znajduje się obecnie na 16. miejscu w tabeli, w bezpiecznej odległości od strefy spadkowej, ale wciąż ma sporą stratę, aby myśleć o fazie playoff.

Goście mają do dyspozycji pełny skład.

Millwall vs Swansea H2H
15.09.21 Swansea vs Millwall 0:0
10.04.21 Millwall vs Swansea 0:3
03.10.20 Swansea vs Millwall 2:1
30.06.20 Millwall vs Swansea 1:1
23.11.19 Swansea vs Millwall 0:1

Sprawy są tutaj dość proste dla gospodarzy, ponieważ muszą po prostu odnotować zwycięstwo, jeśli chcą pozostać w grze o play-off.

Ostatnio borykają się z pewnymi problemami, ale przy niewielkich poprawkach w swoich występach z pewnością są w stanie ograć Swansea, która przystępuje do tego meczu z mniejszą motywacją, co tym razem powinno być kluczowe.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
5 kwietnia, 19:00 1 2.10
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes