Typ dnia: Middlesbrough – Tottenham

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Middlesbrough – Tottenham, rozgrywany w ramach Pucharu Anglii, we wtorek 1 marca 2022 roku, o godzinie 20:55.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Middlesbrough przystępuje do tego meczu FA Cup po dość rozczarowującej, ligowej porażce 3:2 w ostatnim występie na wyjeździe z Barnsley, kiedy wyraźnie brakowało im mocniejszej linii obrony.

Już do przerwy goście przegrywali dwoma bramkami, a zaraz po przerwie stracili kolejną, co prawda zdołali zdobyć dwa gole, ale na więcej po prostu zabrakło czasu.

Middlesbrough jest obecnie na 8. miejscu w tabeli Championship, mając dwa punkty straty w porównaniu do Luton, który kwalifikuje się do playoff.

Trener gospodarzy dzisiejszego meczu nie powinien mieć obaw o nowe kontuzje, tracąc tylko lewego obrońcę Bola (13/1).

Spurs byli dość przekonujący w swoim ostatnim występie na wyjeździe przeciwko Leeds, ponieważ całkowicie rozbili rywali 0:4.

Wynik tego meczu mówi wszystko o postawie obu drużyn. Leeds ani przez moment nie było w stanie dorównać rywalom.

Tottenham zajmuje 7. miejsce w tabeli Premier League, z trzema punktami straty w porównaniu z zajmującym miejsce dające prawo gry w Europie – Arsenalem.

Ofensywny pomocnik Moura (23/2) nie jest pewny występu, a środkowy obrońca Tanganga (11/0), defensywny pomocnik Skipp (18/0) i pomocnik Bentacur (4/0) pozostają kontuzjowani.

Middlesbrough vs Tottenham H2H
14.01.20 Tottenham vs Middlesbrough 2:1
05.01.20 Middlesbrough vs Tottenham 1:1
04.02.17 Tottenham vs Middlesbrough 1:0
24.09.16 Middlesbrough vs Tottenham 1:2
04.03.09 Tottenham vs Middlesbrough 4:0

Sam fakt, że te dwie drużyny grają w różnych ligach, których nie można porównać pod względem jakości, daje ogromną przewagę Spurs w nadchodzącym starciu Fa Cup.

Ostatnio mieli pewne wahania w swojej grze, ale nadal wykazują godną pozazdroszczenia moc w ofensywie, a przy odpowiednim podejściu po prostu nie widzę scenariusza, w którym nie uda im się awansować dalej w rozgrywkach, miejmy nadzieję w ciągu dziewięćdziesięciu minut.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
1 marca, 20:55 2 1.70
Author: Isobel Hughes