Typ dnia: Manchester United – Tottenham

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Manchester United – Tottenham, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w sobotę 12 marca 2022 roku, o godzinie 18:30.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Przed nami hit 29 kolejki angielskiej Premier League w którym zmierzą się borykający się z kryzysem Manchester United oraz całkiem nieźle radzący sobie ostatnio Tottenham.

Czerwone Diabły przystępują do tego spotkania po wyjazdowej porażce w derbach z Manchester City aż 4:1. Była to całkowicie zasłużona porażka, ponieważ gospodarze w pełni kontrolowali przebieg spotkania od samego początku, aż do ostatnich minut gry.

Dla Manchesteru United był to już 3 mecz z rzędu bez zwycięstwa.

W tabeli Premier League, Manchester spadł już na 5 pozycję, a do 4 w tabeli Arsenalu, który ma do rozegrania jeszcze 3 zaległe mecze traci 1 punkt.

Tottenham w poprzedniej kolejce rozbił u siebie Everton 5:0 i pokazał, że może liczyć się jeszcze w walce o TOP4. Duet Harry Kane oraz Son Heung-Min, jest w niesamowitej formie i nic nie wskazuje na to, aby Ci piłkarze mieli się zatrzymać.

W tabeli ligowej Tottenham zajmuje 7 pozycję ze stratą 3 punktów do TOP4.

Obie drużyny mają o co walczyć i na pewno nie zadowolą się remisem w dzisiejszym meczu. Forma strzelecka piłkarzy Tottenhamu jest wyborna, w 2 ostatnich meczach zdobyli aż 9 bramek i wszystko wskazuje na to, że będziemy świadkami bardzo dobrego widowiska z dużą ilością bramek.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
14 marca, 21:00 2 1.62
Author: Isobel Hughes