Typ dnia: Mallorca – Real Madryt

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Mallorca – Real Madryt, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Primera Division, w poniedziałek 14 marca 2022 roku, o godzinie 21:00.

Mallorca przystępuje do tego spotkania w fatalnych nastrojach ponieważ w poprzedniej kolejce poległa na wyjeździe 4:3 z Celtą Vigo tracąc gola w 7 minucie doliczonego czasu gry.

Jakby tego było mało drużyna z Balearów, zanotowała tym samym 4 ligową porażkę z rzędu, osuwając się tym samym coraz bliżej strefy spadkowej.

W tabeli Primera Division Mallorca zajmuje 16 pozycję z dorobkiem 26 punktów po 27 meczach, a ich przewaga nad czerwoną strefą to już tylko 2 punkty.

Real w całkowicie odmiennych nastrojach zagra dzisiejszy mecz ligowy, ponieważ w środku tygodnia pokonał u siebie PSG 3:1 i awansował do kolejnej rundy Ligi Mistrzów.

W lidze Real pokonując w poprzedniej kolejce Real Sociedad u siebie 4:1, zaliczył trzecie zwycięstwo z rzędu, umacniając się na pozycji lidera. Przewaga Królewskich nad drugą Sevillą to już 8 punktów.

Real jest w niesamowitym gazie i nie widzę powodów, aby miał się zatrzymał i stracić punkty w meczu z przeżywającą kryzys Majorką. Królewscy zapewne będę chcieli uciec jak najbardziej swoim rywalom w lidze, aby móc jednocześnie skupić się na rozgrywkach Ligi Mistrzów.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
14 marca, 21:00 2 1.62
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes