Typ dnia: Mainz – Bayer Leverkusen

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Mainz – Bayer Leverkusen, rozgrywany w ramach niemieckiej Bundesligi, w piątek 18 lutego 2022 roku, o godzinie 20:30.

Mainz wykonał niezłą robotę w poprzednim meczu na wyjeździe przeciwko faworyzowanemu Freiburgowi, kiedy zaprezentowali się całkiem dobrze i zdobyli punkt w remisie 1:1.

Otworzyli mecz w bardziej agresywny sposób i zasłużenie objęli prowadzenie w 31 minucie za sprawą Hackiego. Jednak stracili impet, w drugiej części gry i pozwolili gospodarzom przejąć kontrolę i strzelić wyrównującą bramkę w 69 minucie, ale mimo to mogą być zadowoleni ze swojej gry w tym starciu.

Mainz zajmuje 9. miejsce w tabeli Bundesligi, z trzema punktami mniej niż miejsca premiowane grą w Europie.

Pomocnik Tauer (5/0) nie jest pewny występu, natomiast kontuzjowany pozostaje środkowy obrońca St Juste (8/1).

Leverkusen zapewniło sobie czwarte z rzędu zwycięstwo w ostatniej kolejce u siebie ze Stuttgartem, kiedy przekonująco pokonali ich 4:2.

Po nie najlepszej końcówce ubiegłego roku, kiedy Leverkusen nie wygrało 5 meczów z rzędu, teraz wygląda imponująco i prezentuje chyba najlepszy futbol w Bundeslidze.

Leverkusen zajmuje trzecie miejsce w tabeli, mając o pięć punktów mniej niż Dortmund, który zajmuje drugie miejsce.

Goście wystąpią bez bramkarza Luneva (jak dotąd bez występu), ofensywnego pomocnika Bellarabi (13/2) i zawieszonego lewego obrońcy Bakkera (15/1). Nowo pozyskany napastnik Azmoun z Zenitu jest kontuzjowany.

Mainz vs Leverkusen H2H
25.09.21 Bayer Leverkusen vs Moguncja 1:0
13.02.21 Bayer Leverkusen vs Moguncja 2:2
17.10.20 Moguncja vs Bayer Leverkusen 0:1
27.06.20 Bayer Leverkusen vs Moguncja 1:0
21.12.19 Moguncja vs Bayer Leverkusen 0:1

Goście ostatnio wykonują świetną robotę i są uważani przez bukmacherów za faworyta tego meczu. Jednak oni również mają nieco problemów w defensywie, więc wybór dużej liczby bramek z obu stron wydaje się tym razem najbardziej realistycznym zakładem.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
18 lutego, 20:30 over2.5 1.72
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes