Typ dnia: Liverpool – Leicester

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Liverpool – Leicester, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w czwartek 10 lutego 2022 roku, o godzinie 20:45.

Liverpool przystępuje do tego spotkania po wygranej w Pucharze Anglii z Cardiff u siebie 3:1. Gospodarze mieli w tym meczu miażdżącą przewagę – posiadanie piłki to 80% do 20% na korzyść The Reds.

Mecz z Cardiff był dla Liverpoolu czwartym z rzędu zwycięstwem. Wcześniej The Reds uporali się w lidze z Crystal Palace na wyjeździe 1:3 oraz z Brentford u siebie 3:0, a także e EFL Cup z Arsenalem 0:2 na wyjeździe.

W tabeli ligowej Liverpool plasuje się na pozycji numer 2, z dorobkiem 48 punktów po 22 meczach i stratą już 9 punktów do Manchesteru City.

Leicester wpadł w mały dołek formy, ponieważ nie zwyciężył w ostatnich 3 meczach. Lisy przystępują do tego spotkania po wyjazdowej klęsce w Pucharze Anglii z Nottingham 4:1.

Wcześniej tracili punkty w lidze z Brighton u siebie 1:1 oraz Tottenhamem również w domu 2:3.

W tabeli Leicester zajmuje miejsce 10 z 26 punktami na koncie po 20 meczach. Do miejsc pucharowych traci 10 punktów.

Liverpool jest oczywiście murowanym faworytem tego spotkania i powinien sobie bez większych problemów poradzić z Lisami, jednak uważam, że ofensywnie grający Leicester również może liczyć na zdobycz bramkową, a grać z najlepszymi umie co udowodnił w niedawno rozegranym meczu z Manchesterem City, który co prawda przegrał 6:3, ale 3 zdobyte bramki muszą robić wrażenie.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
10 lutego, 20:45 BTTS (co to jest?) 1.77
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes