Typ dnia: Liverpool – Inter Mediolan

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Liverpool – Inter Mediolan, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA, we wtorek 8 marca 2022 roku, o godzinie 21:00.

Przed nami rewanżowe spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu w Mediolanie, Liverpool dość gładko poradził sobie z Interem wygrywając 0:2, po golach Firmino w 75 oraz Salaha w 83 minucie meczu. Tym samym, The Reds stali się murowanym faworytem do awansu do ćwierćfinału.

Liverpool jest w ostatnim czasie w wyśmienitej formie. Drużna Jurgena Kloppa wygrała 12 ostatnich meczów, ostatnim razem mecz ligowy u siebie z West Ham 1:0.

W tabeli Premier League Liverpool plasuje się na pozycji wicelidera ze stratą 6 punktów do Manchesteru City, ale mając jeszcze zaległy mecz do rozegrania.

Inter przełamał się w ostatnim meczu ligowym u siebie z Salernitaną, gromiąc rywali 5:0, ale nie oszukujmy się, był to przeciwnik z niżej półki, zajmujący ostatnie miejsce w tabeli. Przed tym meczem Mediolańczycy zanotowali fatalną serię 5 meczów bez zwycięstwa, i strzeloną zaledwie jedną bramką.

W tabeli Serie A, Inter zajmuje 2 pozycję ze stratą 2 punktów do AC Milan, mając podobnie jak Liverpool jeden mecz zaległy do rozegrania.

Liverpool jest w wyśmienitej formie i tylko cud mógłby sprawić, że odpadnie z dalszej rywalizacji w Lidze Mistrzów. Moim zdaniem The Reds, w pełni zmotywowani, będą chcieli wygrać ten mecz, by bez żadnych wątpliwości zrealizować swój cel.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
8 marca, 21:00 1 1.62
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes