Typ dnia: Lille – Monaco

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Lille – Monaco, rozgrywany w ramach francuskiej Ligue 1, w piątek 6 maja 2022 roku, o godzinie 21:00.

Lille przystępuje do tego meczu po niespodziewanej porażce z Troyesna wyjeździe 3:0. Drużyna mistrza Francji z poprzedniego sezonu, traciła bramki w 43, 55 oraz 86 minucie. Lille kończyło ten mecz bez dwóch zawodników po czerownych kartkach dla Sanchesa w 50 oraz Yilmaza w 68 minucie gry.

Lille zajmuje 10. miejsce w tabeli Ligue 1, nie mając szans na zakwalifikowanie się do europejskich pucharów w tym sezonie.

Pomocnik Xeka (23/3) jest kontuzjowany, a zawieszeni pozostają napastnik Yilmaz (29/4) i pomocnik Sanches (24/2).

Monaco jest w ostatnim czasie w wyśmienitej formie, mając na koncie 7 poprzednich, zwycięskich meczów z rzędu.

W poprzedniej kolejce piłkarze z Księstwa wygrali u siebie z Angers 2:0, po samobójczym trafieniu Bamby oraz Ben Yeddera.

Monaco zajmuje 4 miejsce w tabeli mając taką samą liczbę punktów co 3 w kolejności Rennes, kwalifikujący się do eliminacji Ligi Mistrzów. Do końca sezonu we Francji pozostały 3 kolejki.

Ostatni etap kampanii Ligue 1 jest tak interesujący, jak to tylko możliwe, ponieważ kilka drużyn walczy o drugie miejsce i bilet do fazy grupowej Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie.

Monako od jakiegoś czasu prezentuje się niemal idealnie i nierealistyczne byłoby oczekiwać ich niepowodzenia w dzisiejszym meczu, ale mistrzowie z poprzedniego sezonu pozostają nieprzewidywalni, jednak bez odpowiedniej motywacji i z kilkoma ważnymi graczami trudno jest wyobrazić sobie, aby poradzili sobie z rozpędzonym Monaco.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes