Typ dnia: Lens – Montpellier

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Lens – Montpellier, rozgrywany w ramach francuskiej Ligue 1, w środę 20 kwietnia 2022 roku, o godzinie 21:00.

Lens pozytywnie zaskoczył w ostatnim meczu Ligue 1 na wyjeździe z aktualnym jeszcze mistrzem kraju – Lille, pokonując ich 1:2.

Goście rozpoczęli mecz bardziej agresywnie i po trzydziestu siedmiu minutach gry objęli dwubramkowe prowadzenie po golach Frankowskiego i Kalimuendo i chociaż stracili gola tuż przed przerwą, a w drugiej zostali zepchnięci do obrony, udało im się utrzymać prowadzenie do końca meczu.

Lens zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli, mając o trzy punkty mniej niż zajmujący miejsce dające prawo gry w europejskich pucharach – Strasburg.

Przed tym spotkaniem gospodarze nie powinni mieć żadnych nowych zmartwień związanych z kontuzjami.

Z drugiej strony Montpellier nie spełniło oczekiwań w poprzednim meczu ligowym , remisując tylko u siebie z Reims 0:0.

Gospodarze nie mieli zbytnio pomysłu na grę, i byli bardzo mało kreatywni w ofensywie, dzięki czemu goście groźnie atakowali i mogli wygrać ten mecz, zwłaszcza w drugiej połowie.

Montpellier plasuje się na 11. miejscu w tabeli, w bezpiecznej odległości od czerwonej strefy, ale nie jest w stanie rywalizować o europejskie puchary.

Goście zagrają bez pomocnika Risticia (26/1), który pozostaje zawieszony, a środkowy obrońca Tchato (1/0) jest kontuzjowany.

Lens vs Montpellier H2H
17.10.21 Montpellier – Lens1:0
30.01.21 Montpellier – Lens 1:2
12.12.20 Lens – Montpellier 2:3
10.05.15 Lens – Montpellier 0:1
13.12.14 Montpellier – Lens 3:3

Jak wspomniałem powyżej, Lens zdecydowanie przystępuje do tego starcia z wyższą motywacją, ponieważ nadal mają dużą szansę, aby zakwalifikować się do europejskich pucharów.

Gospodarze występują z większą kreatywnością w swojej grze, obecnie mając bilans dwóch zwycięskich meczów z rzędu, i zdecydowanie widzę ich jako faworytów do zwycięstwa w dzisiejszym meczu, szczególnie przeciwko Montpellier, która jest drużyną, której ostatnio brakuje pewności siebie.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
20 kwietnia, 21:00 1 1.70
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes