Typ dnia: Landskrona – Orebro

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Landskrona – Orebro, rozgrywany w ramach szwedzkiej Superettan, w poniedziałek 27 czerwca 2022 roku, o godzinie 19:00.

Landskrona była zdecydowanie słabszym zespołem w poprzedniej kolejce wyjazdowej z Trelleborg, ale była bliska zwycięstwa, ponieważ prowadziła aż do ostatnich minut.

Gospodarze byli lepsi przez cały mecz, ale zdecydowanie nie był to ich dzień, ponieważ już w pierwszej połowie nie wykorzystali rzutu karnego.

Parsson wyprowadził gości na prowadzenie w 67. minucie i choć przez większość starcia dobrze bronili, nie zdołali utrzymać prowadzenia do samego końca – stracili wyrównującego gola w 90. minucie.

Był to dla nich czwarty z rzędu remis, mając również serię siedmiu meczów bez porażki.

Prawy obrońca Linner (1/0), pomocnik Ladan i napastnik Petersson powinni pozostać poza składem (dwóch ostatnich bez gry w tym sezonie). Pomocnik Heier (10/1) jest zawieszony.

Orebro rozczarowało w poprzedniej rundzie, przed przerwą międzynarodową przegrywając u siebie 0:2 z Brommapojkarną.

Mieli ogromne szanse na zdobycie czegoś więcej i faktycznie wyglądali całkiem aktywnie i ofensywnie w bardzo otwartej pierwszej połowie, jednak brak skuteczności kosztował ich wiele. Goście strzelili bramkę z rzutu karnego w 26 minucie, a na 0:2 podwyższył Vasic w 80 minucie.

W minione niedzielne popołudnie rozegrali towarzyski mecz na wyjeździe z AIK i ponieśli niewielką porażkę 3:2 (3×45 minut).

Bramkarz Leijon i pomocnik Broberg pozostają nieobecni, nie grając do tej pory. Nie zagra również pomocnik Yasin (7/1). Obrońca Bergmark (4/0) i pomocnik Seger (9/0) są zawieszeni.

Landskrona vs Orebro H2H
07.10.13 Orebro vs Landskrona 3:0
10.06.13 Landskrona vs Orebro 1:2
29.07.06 Orebro vs Landskrona 1:2
18.04.06 Landskrona vs Orebro 0:1
30.10.04 Orebro vs Landskrona 2:0

Landskrona nie błyszczy w tym sezonie, ale nie ma wątpliwości, że drużyna jest przepełniona silnym duchem walki i potrzebuje tylko trochę, aby te wyniki remisowe były bardziej pozytywne.

Orebro wydaje się nieco ograniczonym zespołem pod względem kreatywności i jeśli chodzi o strzelanie bramek, podczas gdy gospodarze zwykle mają większy problem z obroną własnej siatki. Wynik będzie oscylował koło remisu, ale jeśli któraś z drużyn jest bliżej zwycięstwa – to na pewno będzie to gospodarz.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
27 czerwca, 19:00 1 (DnB) 2.06
Możesz odebrać zakład bez ryzyka do 600zł w FORTUNA zakłady bukmacherskie!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes