Typ dnia: Karagumruk – Konyaspor

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Karagumruk – Konyaspor, rozgrywany w ramach Pucharu Turcji, we wtorek 8 lutego 2022 roku, o godzinie 15:30.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Karagumruk przystępuje do tego meczu pucharu Turcji po niewielkim zwycięstwie 1:0 w ostatnim występie u siebie z Malatyasporem, grając bardziej agresywnie z piłką i zasłużenie zwyciężając w końcówce.

Zdobyli jedynego gola w tym starciu za sprawą Dursuna w 63. minucie, kończąc w ten sposób swój negatywny bilans w dwóch ostatnich meczach w Super Lig.

Są osiem punktów powyżej strefy spadkowej, nie powinni mieć problemów z utrzymaniem się w lidze i najprawdopodobniej będą mieli spokojniejszy koniec sezonu.

Pomocnicy Pehlivan (1/0), ofensywny Frei (10/0) ​​i napastnik Salibur (7/0) nie zagrają w tym meczu. Obrońca Luckasseen (9/0) nie jest pewny występu.

Konyaspor ostatnio wydaje się być pewny siebie, ponieważ w zeszły piątek zapewnił sobie trzecie z rzędu zwycięstwo, tym razem u siebie z Giresunsporem, pokonując go minimalnym wynikiem.

W dość otwartym meczu gospodarze okazali się nieco bardziej kreatywni i strzelili gola w 65. minucie, tworząc ładne tło dla zbliżającego się meczu Pucharu Turcji. Nadal zajmują drugą pozycję w lidze i nie wydaje się, by drużyna w najbliższym czasie miała stracić pozytywny impet.

W drużynie gości nie zagra pomocnik Ulgun (8/0), a obrońca Demirbag (16.0) i pomocnik Bytyqi (21/1) pozostają na razie pod znakiem zapytania. Bramkarz Sehic (22/0) również powinien odpaść.

Karagumruk vs Konyaspor H2H
11.12.21 Karagumruk vs Konyaspor 1:4
02.05.21 Konyaspor vs Karagumruk 5:1
10.01.21 Karagumruk vs Konyaspor 2:1

Bez wątpienia Konyaspor przyłoży dużą wagę do niedzielnego meczu wyjazdowego do Trabzonsporu, ponieważ jest to prawdopodobnie ich ostatnia szansa na udział w walce o tytuł. Mimo to sądzę, że przystąpią do tego spotkania z pełną motywacją. W tym sezonie istnieje pewna różnica klasowa między tymi dwoma drużynami, a ich ostatnie mecze to udowadniają.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
8 lutego, 15:30 2 (DnB) 1.80
Author: Isobel Hughes