Typ dnia: Hertha Berlin – Bochum

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Hertha Berlin – Bochum, rozgrywany w ramach niemieckiej Bundesligi, w piątek 4 lutego 2022 roku, o godzinie 20:30.

Oczekiwanie, że Hertha postawi prawdziwy opór przeciwko Bayernowi Monachium nie było realistyczne i tak też zakończył się poprzedni mecz ligowy dla Herthy – zwycięstwem Bawarczyków 1:4.

To był jednostronny mecz w obu połowach, a Bawarczycy prawdopodobnie zasłużyli na kilka goli więcej, a gospodarze zdołali zdobyć tylko honorową bramkę pod koniec meczu za sprawą Ekkelenkampa w jednej z rzadkich dla nich okazji.

Drużyna ze stolicy ma teraz trzy mecze bez zwycięstwa, znajduje się trzy punkty nad strefą spadkową i z pewnością może skorzystać na pozytywnym wyniku w dzisiejszym meczu.

Bramkarz Jarstein (jak dotąd nie pojawił się w sezonie), środkowy obrońca Boyata (13/0) i nowo pozyskany ofensywny pomocnik Nsona z Caen nie zagrają w dzisiejszym meczu.

Bochum był dość słaby w meczu u siebie z Koln, ostatnim razem w Bundeslidze, ale zdołał odrobić straty i ostatecznie zdobyć punkt w meczu zremisowanym 2:2.

Bochum wygrało zaledwie jeden z 5 poprzednich meczów ligowych, strzelając przy tym tylko 3 bramki.

Są teraz dwa punkty nad Herthą, jednak nie mogą spodziewać się tutaj wiele, będąc drugim najgorszym podróżnikiem i najmniej skuteczną drużyną na wyjazdach. Podczas krótkiej przerwy w czwartkowe popołudnie rozegrali mecz towarzyski z Dusseldorfem i przegrali 0:2.

Środkowy obrońca Masovic (13/0) odpada z gry, podobnie jak defensywny pomocnik Losilla (20/1) i pomocnik Blum (7/2), a doświadczony napastnik Zoller (4/2) pozostaje kontuzjowany.

Hertha Berlin vs Bochum H2H
12.09.21 Bochum vs Hertha Berlin 1:3
20.07.19 Bochum vs Hertha Berlin 1:1
13.01.16 Bochum vs Hertha Berlin 4:1
30.03.13 Hertha Berlin vs Bochum 2:0
19.10.12 Bochum vs Hertha Berlin 0:2

Te dwa zespoły pozostawiły do tej pory dość podobne wrażenie w tym sezonie, ale to Hertha powinna mieć w tym meczu przewagę. Mają indywidualne cechy, ale także inspirują większą kreatywnością w ataku, tymczasem Bochum naprawdę rozczarowuje w meczach wyjazdowych i nie sądzę, aby zdołali pokonać zdeterminowaną Herthę.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
4 lutego, 20:30 1 2.30
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes