Typ dnia: Hamburger SV – Hertha Berlin

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Hamburger SV – Hertha Berlin, rozgrywany w ramach niemieckiej Bundesligi, w poniedziałek 23 maja 2022 roku, o godzinie 20:30.

Rewanżowe spotkanie baraży o utrzymanie w przypadku Herthy Berlin oraz awans w przypadku Hamburgera SV do Bundesligi. W pierwszym spotkaniu w Berlinie niespodziewanie wygrała ekipa z Hamburga 0:1 i przed dzisiejszym spotkaniem jest faworytem do wygrania tego dwumeczu.

Hamburger jedynego gola w bardzo zaciętym i wyrównanym meczu z Herthą strzelił w 57 minucie za sprawą Reisa. Pomeczowe statystyki wskazywały, że lekką przewagę w posiadaniu piłki 44 – 56% oraz w sytuacjach bramkowych miał Hamburger, więc ich minimalna wygrana jest dość sprawiedliwa.

Gracze Herthy końcówkę poprzedniego sezonu nie mogą zaliczyć do udanych ponieważ, ich bilans 3 ostatnich spotkań to remis ze zdegradowaną Arminią Belefeld na wyjeździe 1:1 oraz porażki z Mainz u siebie 1:2 oraz w kończącym sezon meczu z Borussią Dortmund na wyjeździe również 2:1.

Hertha dość pechowo zajęła miejsce barażowe o awans, ponieważ z jednej strony w kontrowersyjnych okolicznościach został podyktowany rzut karny dla Borussii Dortmund, przy stanie 0:1 dla Herthy, którego na gola zamienił Haalan, a po drugie również walczący o utrzymanie Stuttgart strzelił w ostatniej minucie swojego meczu zwycięską bramkę i tym samym wyprzedził w tabeli Herthę.

Biorąc to pod uwagę nie wyobrażam sobie, aby Hertha przeszła obok meczu i nie włożyła w niego 100% zaangażowania, koncentracji i sił. Obstawiam, że będzie to ciekawy mecz z wieloma sytuacjami podbramkowymi i niebywałą walką o grę w Bundeslidze.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
24 maja, 20:30 1 (DnB) 1.68
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes