Typ dnia: Gil Vicente – Estoril

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Gil Vicente – Estoril, rozgrywany w ramach portugalskiej Primeira Liga, w piątek 4 marca 2022 roku, o godzinie 21:15.

Gil Vicente zaprezentował się całkiem nieźle w poprzednim meczu z faworyzowanym FC Porto, kiedy zdobyli punkt w zremisowanym 1:1 meczu wyjazdowym, mimo że byli mocno niedoceniani.

Od początku spotkanie nie układało im się dobrze, bo już w 3. minucie stracili zawodnika po czerwonej kartce dla Carvalho, ale mimo to zdołali objąć prowadzenie za sprawą Navvaro w 62. minucie.

Jednak liczebna przewaga gospodarzy była bardzo widoczna, zwłaszcza w drugiej połowie, a niedługo potem goście stracili wyrównującego gola w 66 minucie. Mimo to należą im się brawa ponieważ zagrali z dużym zaangażowaniem mimo, że byli skazywani na porażkę.

Gil Vicente zajmuje 5. miejsce w tabeli, mając o cztery punkty mniej niż zajmująca czwarte miejsce Braga.

Defensywny pomocnik Carvalho (22/0) jest zawieszony, natomiast kontuzjowani pozostają bramkarz Frelih (14/0) i pomocnik Murilo (14/2).

Estoril nie spełnił oczekiwań w swoim ostatnim meczu u siebie z lekko niedocenioną Boavistą, kiedy przegrali o włos, wynikiem 2:3.

Otworzyli mecz w najlepszy możliwy sposób i objęli prowadzenie w 6 minucie, jednak pozwolili gościom przejąć kontrolę i stracili dwa gole. Gospodarzy to jednak nie załamało i zdołali wyrównać w 54 minucie gry, jednak ostatnie słowo należało do Boavisty, która przypieczętowała zwycięstwo pod koniec meczu – w 85 minucie.

Estoril znajduje się obecnie na 7 miejscu w tabeli, mając o jedenaście punktów mniej w porównaniu do rywali w nadchodzącym starciu.

Goście wystąpią bez środkowego obrońcy Africo (11/0) oraz ofensywnego pomocnika Fonte (15/3).

Gil Vicente vs Estoril H2H
03.10.21 Estoril vs Gil Vicente 2:2
08.03.15 Estoril vs Gil Vicente 1:1
13.01.15 Estoril vs Gil Vicente 3:0
05.10.14 Gil Vicente vs Estoril 1:1
19.04.14 Gil Vicente vs Estoril 0:0

Mimo że gospodarze są mocno ugruntowani na 5 miejscu w tabeli, sezon jeszcze się nie skończył i po prostu tego typu mecze mogą być kluczowe na samym końcu. Jeśli podejdą we właściwy sposób do dzisiejszego meczu, nie ma absolutnie żadnego powodu, by kwestionować ich pozytywny wynik.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
4 marca, 21:15 1 2.00
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes