Typ dnia: Francja – Dania

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Francja – Dania, rozgrywany w ramach Ligi Narodów UEFA, w piątek 3 czerwca 2022 roku, o godzinie 20:45.

Francja nie miała trudnej grupy w eliminacjach do Mistrzostw Świata, kończąc grupę na pierwszym miejscu z sześcioma punktami więcej niż druga Ukraina.

Zakończyli kwalifikacje w wielkim stylu, z trzema zwycięstwami pod rząd, a ponadto wygrali pierwszą edycję Ligi Narodów, pokonując Belgię i Hiszpanię w Play-off.

Drużyny Wybrzeża Kości Słoniowej i RPA były przeciwnikami w marcowych meczach towarzyskich, pokonując ich odpowiednio 2:1 oraz 5:0, udało im się również trochę rotować i eksperymentować składem.

W porównaniu z poprzednim powołaniem, nie zagrają: pomocnik Pogba (91/11, Man Utd) i napastnik Giroud (112/48, Milan).

Dania świetnie radziła sobie w kwalifikacjach do Kataru, kontynuując świetną postawę z EURO 2020, kończąc grupę z dziewięcioma zwycięstwami na dziesięć meczów.

Jedyna porażka nastąpiła w ostatniej rundzie, w zupełnie nieistotnym dla nich meczu, ze Szkocją na wyjeździe 2:0.

W marcu odwiedzili Holandię i ponieśli porażkę 4:2, gdyż gospodarze okazali się dla nich zbyt mocni, jednak morale poprawili zwycięstwem u siebie 3:0 nad solidną Serbską drużyną.

Bramkarz Ronnow (8/0, Union Berlin), obrońcy Maxso (2/0, Brondby), Bah (3/1, Slavia Praga), pomocnicy Lindstrom (5/1, Eintracht Frankfurt) i napastnik Bruun Larsen (6/1 , Hoffenheim) nie zagrają w porównaniu do meczów z marca.

Dania znajduje się w wyraźnym trendzie wzrostowym w ostatnich latach i nie jest tutaj skazywana na pożarcie. Jeśli przypomną sobie, swoje świetne występy z kwalifikacji do MŚ, powinni być całkowicie na tym samym poziomie co Francja w dość otwartym i ekscytującym starciu. Mimo wszystko obie drużyny mogą traktować grę nieco łagodniej, aby nie tracić dużo energii, ale kursy są moim zdaniem bardzo wysokie, aby uniknąć tego zakładu.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
3 czerwca, 20:45 BTTS 2.10
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes