Typ dnia: Finlandia – Czarnogóra

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Finlandia – Czarnogóra, rozgrywany w ramach Ligi Narodów UEFA, we wtorek 7 czerwca 2022 roku, o godzinie 18:00.

Finlandia w pierwszym meczu Ligi Narodów, wyglądała lepiej i dominowała w pierwszej połowie przeciwko Bośni i Hercegowinie, a dzięki rzutowi karnemu wykonanemu przez Pukkiego tuż przed gwizdkiem na przerwę udało im się wypracować jednobramkowe prowadzenie.

W drugiej części meczu zdecydowali się jednak na podejście defensywne i zostali za to ukarani. Ogólnie goście stworzyli w końcówce więcej okazji, zasłużenie wyrównując w trzeciej minucie doliczonego czasu za sprawą Prevljaka.

Przed nimi podobne zadanie w zakresie jakości, tymczasem należy wyciągnąć wnioski z poprzedniej potyczki już teraz.

Obrońca Ylitolva (2/0, HJK) i napastnik Hostikka (2/0, HJK) nie zagrają dziś.

Trochę nieoczekiwane zwycięstwo zanotowała Czarnogóra w ostatni piątek, pokonując u siebie Rumunię 2:0.

Rumuni mieli przewagę posiadania piłki, ale brakowało im prawdziwej kreatywności. Mugosa otworzył wynik w 66. minucie, od tego czasu gospodarzom grało się nieco łatwiej, a pod koniec Vukcevic dodał kolejną bramkę.

Ich występy poza domem nie były tak owocne przeciwko silniejszym narodom, więc teraz przed nimi nie lada zadanie.

Goście zagrają bez bramkarza Carevicia (1/0, Barcelona B), obrońców Savicia (62/5, Atletico Madryt), Simicia (50/2, Liepaja), Dreskovicia (1.0, Debreceni), pomocników Vukcevicia (47/1 , Levante), Erakovicia (2/0, Sutjeska), Ivanovicia (11/3, Buducnost) i napastnika Djurdjevicia (8/0, Gijon) w porównaniu z meczami w marcu.

Oczekuje się, że Finlandia będzie miała przewagę w tym starciu i powinna spróbować zdominować i pokazać, że jest lepszą drużyną. Powinni być bliżej zwycięstwa, a czarnogórska drużyna bardzo mało pokazuje na wyjazdach, zwłaszcza w aspekcie konkretnej ofensywy.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
7 czerwca, 18:00 1 (DnB) 1.55
Możesz odebrać zakład bez ryzyka do 600zł w FORTUNA zakłady bukmacherskie!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes