Typ dnia: FC Porto – Benfica Lizbona

Sprawdź nasz typ dnia na mecz FC Porto – Benfica Lizbona, rozgrywany w ramach Pucharu Portugalii, w czwartek 23 grudnia 2021 roku, o godzinie 21:45.

Porto wykonało świetną robotę w swoim ostatnim wyjazdowym starciu ligowym z Vizela, kiedy przekonująco pokonali przeciwników 0:4.

Przepaść jakościowa była widoczna od samego startu, gdyż goście dyktowali rytm gry i z przewagą 0:2 zeszli na przerwę. Kontynuacja meczu przyniosła nam podobną grę, gdyż Porto od razu podwyższyło wynik na 0:3, a swoje niekwestionowane zwycięstwo potwierdziło kolejnym w 64 minucie, gdy gospodarze trafili do własnej bramki.

Porto zajmuje czołowe miejsce w tabeli, mając tyle samo punktów co drugi Sporting.

Nadal brakuje im w składzie obrońcy Marcano (8/1), który nie zagra z powodu kontuzji.

Benfica wygrała swój poprzedni mecz jeszcze bardziej zdecydowanie, niż ich dzisiejsi przeciwnicy, bowiem pokonali u siebie Maritimo 7:1.

Wynik mówi prawie wszystko, ponieważ w ostatnią niedzielę na boisku istniał praktycznie tylko jeden zespół. Gospodarze zdobyli trzy gole w pierwszej i aż cztery w drugiej części gry, pozwalając gospodarzom tylko na honorowe trafienie, które złagodziło ich porażkę.

Benfica znajduje się na trzecim miejscu w tabeli, obecnie mając cztery punkty mniej niż ich przeciwnicy w nadchodzącym meczu.

Kontuzjowany jest obrońca Lucas Verissimo (10/3), a także ofensywny Radonjic (2/0) i Rodrigo Pinho (3/1).

Porto vs Benfica H2H
06.05.21 Benfica vs FC Porto 1: 1
15.01.21 FC Porto vs Benfica 1: 1
23.12.20 FC Porto vs Benfica 2: 0
01.08.20 Benfica vs FC Porto 1: 2
08.02.20 FC Porto vs Benfica 3: 2

Obie drużyny przystępują do tego starcia po podnoszącym morale zwycięstwie i biorąc pod uwagę fakt, że jest to Taca de Portugal, zdecydowanie sądzę, że również w tym spotkaniu zagrają ofensywnie. Spotykają się dziś dwie najsilniejsze drużyny w tym sezonie i biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, byłoby naprawdę zaskakujące, gdyby jedna z drużyn pozostała pasywna i nieskuteczna.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
23 grudnia, 21:45 BTTS (co to jest?) 1.70
Sprawdzaj kalendarz adwentowy codziennie i zgarniaj wspaniałe bonusy i promocje w LVBET.
Author: Isobel Hughes