Typ dnia: Everton – Crystal Palace

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Everton – Crystala Palace, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w czwartek 19 maja 2022 roku, o godzinie 20:45.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Everton w końcówce sezonu złapał dość dobrą formę i z powodzeniem wydostał się ze strefy spadkowej, jeszcze jednak nie jest pewny utrzymania mając w dorobku 36 punktów po 36 meczach i przewagę 2 oczek nad strefą spadkową. Do końca sezonu pozostały dzisiejsze – zaległe mecze oraz kończąca sezon weekendowa 38 kolejka.

W poprzednim meczu Everton przegrał u siebie 2:3 z Brentford, ale od 18 minuty prowadząc już 1:0 musiał grać w osłabieniu. Na przerwę gracze Evertonu schodzili prowadząc 2:1, ale dwa szybkie gole w 62 oraz 64 minucie dały gościom 3 punkty. Everton kończył ten mecz w podwójnym osłabieniu.

Crystala Palace już od jakiegoś czasu ma zapewnione utrzymanie więc gra już bez większej presji, nie mając co liczyć również na zakwalifikowanie się do europejskich pucharów. Goście dzisiejszego meczu zajmują 13 pozycję z dorobkiem 45 punktów.

Crystal przystępuje do dzisiejszego meczu po wyjazdowym remisie z Astol Villa 1:1, i był to już 4 z rzędu mecz bez porażki dla tej drużyny.

Everton oczywiście jest faworytem tego meczu i moim zdaniem powinien sobie poradzić z rywalami, ponieważ wszystkie atuty są po ich stronie, wysoka motywacja, kibice, własny stadion oraz całkiem wysoka forma sprawiają, że dla mnie The Toffies są dziś pewniakiem.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
25 maja, 21:00 AS Roma zdobędzie trofeum 1.64
Author: Isobel Hughes