Typ dnia: Eintracht Frankfurt – Rangers

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Eintracht Frankfurt – Rangers, rozgrywany w ramach Ligi Europy UEFA, w środę 18 maja 2022 roku, o godzinie 21:00.

Eintracht zdecydowanie przystępuje do tego meczu z wysokimi oczekiwaniami, ponieważ ostatnio zaprezentowali się bardzo dobrze w półfinale Ligi Europy przeciwko West Ham, kiedy pokonali ich w dwumeczu, wygrywając na wyjeździe 1:2 oraz u siebie 1:0.

Liczą na to, że w nadchodzącym meczu zrobią coś spektakularnego, ponieważ ich sezon w Bundeslidze nie był tak satysfakcjonujący jak sobie to zakładali – wylądowali na 11. miejscu w tabeli, mając ostatnio widoczne problemy w rozgrywkach ligowych, ponieważ nie zasmakowali zwycięstwa w ostatnich 8 meczach Bundesligi.

Bramkarz Ramaj (1/0) i środkowy obrońca Hinteregger (27/1) są kontuzjowani. Środkowy obrońca Ndicka (32/4), prawy obrońca da Costa (11/0) i ofensywny Lindstrom (29/5) nie są pewni występu.

Nikt nie spodziewał się, że Rangers dojdą do tej fazy rozgrywek, ale za każdym razem udawało im się pokonywać rywali i tym samym ugruntowali swoją pozycję na radarze futbolu w Europie.

Kontynuowali swoją fantastyczną postawę, odnosząc zwycięstwo nad Lipskiem w rewanżowym meczu u siebie 3:1. W szkockiej Premiership, zanotowali 3 kończące sezon zwycięstwa, plasując się na 2. miejscu w końcowej tabeli i z pewnością podróżują do Hiszpanii, chcąc po raz kolejny wykorzystać szanse.

Defensywny pomocnik Jack (8/0) i ofensywny Roofe (21/10) nie są pewni występu. Środkowy obrońca Helander (6/1), ofensywny pomocnik Hagi (15/2) i napastnik Morelos (26/11) są kontuzjowani.

Rangersi sprawili kilka niespodzianek, aby dotrzeć tak daleko, jednak naprawdę udowodnili, że mają przepis na każdego przeciwnika. Ich gra pozostaje trudna do przewidzenia, i swoją postawą zasługują na szacunek i nie byłoby dla mnie niespodzianką, gdyby w końcu podnieśli trofeum.

W końcu to bardzo zdyscyplinowana, taktyczna, fizyczna drużyna, która już udowodniła, że ​​umie grać przeciwko dwóm gigantom Bundesligi – Dortmundowi i RB Lipsk, a jeśli już, to ten przeciwnik powinien być jeszcze łatwiejszy do pokonania niż dwóch poprzednich.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
25 maja, 21:00 AS Roma zdobędzie trofeum 1.64
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes