Typ dnia: Eintracht Frankfurt – Barcelona

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Eintracht Frankfurt – Barcelona, rozgrywany w ramach Ligi Europy UEFA, w czwartek 7 kwietnia 2022 roku, o godzinie 21:00.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Oczekiwania wśród kibiców i piłkarzy Eintrachtu są wysokie, przed pierwszym starciem z hiszpańskimi gigantami – Barceloną i na pewno dołożą wszelkich starań, aby być zaprezentować się z jak najlepszej strony, mimo, że nie są faworytami tego meczu.

Eintracht zawiódł w swoim ostatnim występie u siebie w Bundeslidze z mocno niedocenianym Greuther Furth, remisując z ostatnią drużyną w tabeli 0:0, znacznie zmniejszając ich szanse na zakwalifikowanie się do europejskich pucharów w przyszłym sezonie, ale zapewnia im sześciomeczową serię bez porażki we wszystkich rozgrywkach.

Niemcy zagrają bez bramkarza Ramaja (1/0), lewego obrońcy Lenza (12/0) i napastnika Ache (10/0). Obrońca da Costa (10/0) ​​nie jest pewny występu. Prawy obrońca Durm (7/00) i defensywny pomocnik Ilsanker (10/0) ​​nie są zarejestrowani w tej fazie rywalizacji.

Barcelona ma już za sobą bardzo kiepski okres gry, który przypadał na początek sezonu, prezentując się ostatnio nadspodziewanie dobrze.

Obecnie zajmują 2. miejsce w tabeli LaLiga, mają dwanaście punktów straty w porównaniu z liderami z Realu Madryt i choć ich szanse na tytuł są prawie zerowe, mogą być zadowoleni z obecnego stanu rzeczy. Trzynaście meczów bez porażki we wszystkich rozgrywkach jest zdecydowanie wyczynem godnym pozazdroszczenia i nie bez powodu Katalończycy uważani są za mocnego faworyta do zdobycia pucharu Ligi Europy.

Goście zagrają bez środkowego obrońcy Umtiti (1/0), prawych obrońcó Desta (18/0), Alvesa (7/1), pomocników Roberto (9/2), Fati (5/3) i napastnika de Jonga ( 15/5).

Barcelona jest zdecydowanym faworytem w rywalizacji między tymi drużynami, ponieważ zespół niemiecki znajduje się w wyraźnym trendzie spadkowym – zwłaszcza, gdy mówimy o ich ofensywnej formie, która po prostu musi być na świetnym poziomie, jeśli ma dorównać hiszpańskiemu klubowi.

Barcelona jest znacznie lepsza niż jeszcze kilka miesięcy temu, a teraz jest zdecydowanie jednym z głównych faworytów do zdobycia trofeum, a jeśli potraktują to trofeum poważnie, powinni osiągnąć pozytywny wynik bez żadnych problemów.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
7 kwietnia, 21:00 2 1.70
Author: Isobel Hughes