Typ dnia: Eibar – Lugo

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Eibar – Lugo, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Segunda Division, w sobotę 26 marca 2022 roku, o godzinie 16:00.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Eibar przystępuje do tego spotkania z pozycji lidera LaLiga2, w ich dorobku są 63 punkty po 32 kolejkach, przewaga nad drugą w tabeli Almerią to zaledwie 1 oczko więc, każde zwycięstwo jest na wagę złota, i przybliża Eibar do awansu do Primera Division.

W poprzedniej kolejce gracze Eibar w bardzo szczęśliwych okolicznościach zremisowali na wyjeździe 2:2 z Ponferraidą. Po 45 minutach goście przegrywali 2:0, ale w drugiej części ruszyli do odrabiania strat, a gola na wagę remisu strzelili w doliczonym czasie gry.

Eibar nie przegrał w 9 z ostatnich 10 meczach w Segunda Division.

Lugo mocno zagnieździło się w środku tabeli mając na koncie 42 punkty, ich przewaga nad strefą spadkową wynosi 10 oczek, a do miejsc premiowanych grą w play-off tracą 9 punktów.

Goście przystępują do tego spotkania po 2 remisach z rzędu, w ostatniej kolejce z Realem Oviedo u siebie 1:1.

Eibar jest faworytem tego spotkania i moim daniem wywiąże się z tej roli bezbłędnie. Gospodarze mają ogromne ambicje by awansować do Primera Division, więc o ich wysokie zaangażowanie możemy być spokojni. Lugio natomiast nie walczy już praktycznie o nic więc jest to dodatkowy atut dla Eibar.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
26 marca, 16:00 1 1.67
Author: Isobel Hughes