Typ dnia: Dynamo Drezno – Kaiserslautern

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Dynamo Drezno – Kaiserslautern, rozgrywany w ramach niemieckiej 2. Bundesligi, we wtorek 24 maja 2022 roku, o godzinie 20:30.

Drezno musi przystąpić do tego starcia, w pełni zmotywowane i skoncentrowane, ponieważ pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się bezbramkowym remisem, a przypomnijmy stawką meczu jest gra w 2. Bundeslidze w przyszłym sezonie, na które Kaiserslautern ma niezłą szansę by ponownie zająć miejsce w 2. Bundeslidze.

Gracze z Drezna mieli niewielką przewagę w posiadaniu piłki, ale widocznie wybierali mniej ryzykowne podejście i byli po prostu zbyt niekreatywni z piłką, aby zrobić coś więcej w tym spotkaniu.

Środkowi obrońcy Ehlers (9/0), Mai (15/1), pomocnicy Will (23/2) i Herrmann (10.0) nie wystąpią w tym spotkaniu w drużynie gospodarzy.

Jak wspomniano powyżej, Kaiserslautern również nie wykazał się większą kreatywnością w pierwszym meczu u siebie, najwyraźniej brakuje mu więcej finezji w przodzie, aby spełnić rolę niewielkiego faworyta pierwszego spotkania.

Podobnie jak ich przeciwnicy, zagrali zbyt pasywnie i poza kilkoma próbami, o ich grze w tym starciu po prostu nie ma co wspominać, a przed nimi znacznie trudniejsze zadanie.

Nie mogą liczyć na pomocnika Ciftci (20/1) i napastnika Rosera, którego brakuje od początku sezonu.

Dynamo Drezno miało już więcej posiadania piłki w pierwszym meczu i wyglądało na bardziej dojrzałego na boisku, ale brakowało prawdziwych okazji do zdobycia bramki.

Wynik tego dwumeczu pozostaje otwarty, ale gospodarze powinni mieć jeszcze więcej przewagi i powinni być w stanie uzyskać pożądany wynik dzięki doświadczeniu, które zebrali w tym sezonie, grając na znacznie wyższym poziomie.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
24 maja, 20:30 1 (DnB) 1.68
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes