Typ dnia: Chelsea Londyn – Real Madryt

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Chelsea Londyn – Real Madryt, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA, w środę 6 kwietnia 2022 roku, o godzinie 21:00.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Chelsea przystępuje do pierwszego meczu ćwierćfinałowego Ligi Mistrzów, po ogromnym zawodzie i negatywnej niespodziance jaką sprawiła w ostatnim meczu ligowym z Brentford u siebie, przegrywając ten mecz aż 1:4.

Pierwsza połowa upłynęła bez goli, a na początku drugiej Chelsea strzeliła gola na 1:0 u była już chyba myślami przy meczu z Realem, bo w kolejnych 10 minutach stracili 3 gole na wynik ustalił w 87 minucie Wissa.

Chelsea w tabeli ligowej plasuje się na 3 pozycji, z 59 punktami po 29 meczach, ale musi uważać, ponieważ ma tylko 5 punktów przewagi nad drużynami z grupy pościgowej.

Real Madryt bez niespodzianki zakończył swój ostatni mecz w La Liga z Celtą Vigo, wygrywając 1:2 na wyjeździe. Po katastrofie w Grand Derbi, i porażce z Barceloną u siebie 0:4, to zwycięstwo było bardzo potrzebne Realowi, aby choć trochę poprawić morale przed meczem w Lidze Mistrzów.

W tabeli La Liga Real jest na prowadzeniu z 12 punktową przewagą nad drugą Barceloną.

Dzisiejsze starcie pomiędzy The Blues, i Królewskimi zapowiada się arcy ciekawie, i jest chyba najbardziej oczekiwanym na tym etapie Ligi Mistrzów. Zakładam, że żadna z drużyn nie będzie chciała przegrać, i obie podejdą do tego spotkania defensywnie i taktycznie, aby nie stracić gola. Obstawiam więc mniej niż 2.5 gola, bo jeśli chodzi o zwycięzcę to bardzo ciężko takowego wskazać.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
6 kwietnia, 21:00 under2.5 1.71
Author: Isobel Hughes