Typ dnia: Chelsea Londyn – Lille

Typ dnia: Juventus – Atalanta

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Chelsea Londyn – Lille, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA, we wtorek 22 lutego 2022 roku, o godzinie 21:00.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Chelsea po powrocie z Klubowych Mistrzostw Świata, które wygrała, zmierzyła się w poprzedniej kolejce Premier League na wyjeździe z Crytala Palace. Londyńczycy nie forsowali zbytnio tempa i skromnie pokonali rywali 0:1.

Mecz z Crystal Palace był dla Cheslea 6 z rzędu bez porażki, w tym czasie The Blues, zaliczyli 3 remisy oraz 3 porażki, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, w których grają, w tym wspomniane już KMŚ oraz Puchar Anglii.

W tabeli Premier League Chelsea, zajmuje 3 pozycję z dorobkiem 50 punktów po 25 meczach. Ich strata do Liverpoolu zajmującego 2 miejsce to 7 punktów.

Lille to już cień drużyny z zeszłego sezonu, w którym zdobyli mistrzostwo kraju. Teraz ich sytuacja w tabeli Ligue 1, jest nie najlepsza, bo zajmują 11 miejsce z dorobkiem 36 punktów po 25 kolejkach. Do miejsc premiowanych grą w Europie brakuje im 4 punktów.

W poprzedniej kolejce Lille zanotowało bezbramkowy remis z zajmującym miejsce w strefie spadkowej Metz. W 4 ostatnich kolejkach ligowych gracze Lille zwyciężyli tylko raz, do tego dołożyli 2 porażki oraz 1 remis.

Co najgorsze Lille ma ogromne problemy ze strzelaniem bramek, we wspomnianych 4 poprzednich meczach zdobyli ich tylko 2.

Chelsea jest oczywiście zdecydowanym faworytem tego meczu i z odpowiednią koncentracją nie powinni mieć najmniejszego problemu ze zwycięstwem. Ich żelazna defensywa w połączeniu ze słabą skutecznością Lille nie wróży nic dobrego dla gości.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
22 lutego, 21:00 BTTS NIE (co to jest) 1.61
Author: Isobel Hughes