Typ dnia: Cadiz – Elche

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Cadiz – Elche, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Primera Division, w sobotę 7 maja 2022 roku, o godzinie 18:30.

Cadiz przystępuje do tego spotkania po zaskakująco dobrym występie na wyjeździe, z walczącą o podium Sevillą 1:1. Drużyna z Andaluzji strzeliła dola już w 7 minucie, ale walczący o utrzymanie Cadiz nie dawał za wygraną i wyrównał w 66 minucie po golu Pereza, do końca dobrze broniąc swojej bramki i tym samym zapisując na swoim koncie jakże cenny jeden punkt.

Cadiz w ostatnich 5 meczach wygrał zaledwie jeden mecz, ale była to chyba największa sensacja tego sezonu, bo wygrana 0:1 na wyjeździe z Barceloną na pewno musi budzić uznanie.

W tabeli Cadiz plasuje się tuż nad strefą spadkową, czyli na 17 miejscu, mając nad nią tylko 1 punkt przewagi.

Elche zajmuje już bardzo bezpieczną – 13 pozycję z dorobkiem 39 punktów po 34 meczach, a ich przewaga nad czerwoną strefą wynosi 8 punktów, więc o utrzymanie mogą być raczej spokojni.

W poprzednim meczu Elche zremisowało u siebie z Osasuną 1:1, przedłużając tym samym serię meczów bez porażki do 3.

Cadiz jest bez wątpienia faworytem tego meczu, przeciwko grającym raczej już bez większej motywacji piłkarzom Elche. Gospodarze by mieć spokojną końcówkę sezonu muszą takie mecze jak ten dzisiejszy po prostu wygrywać.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes