Typ dnia: Cadiz – Athletic Bilbao

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Cadiz – Athletic Bilbao, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Primera Division, w czwartek 21 kwietnia 2022 roku, o godzinie 20:00.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Cadiz przystępuje do tego spotkania w fantastycznym nastroju, ponieważ w poprzednim meczu ligowym sprawiło jedną z największych sensacji ostatnich lat w Hiszpanii, wygrywając na wyjeździe z bardzo dobrze prezentującą się ostatnio Barceloną 0:1.

Jedyną bramkę w tym spotkaniu strzelił w 48 minucie Perez. Obrona Cadiz wydawała się bardzo solidna, ponieważ już do końca spotkania nie dała się przełamać napierającym rywalom.

Dla Cadiz było to niezwykle ważne zwycięstwo, ponieważ drużyna broni się przed spadkiem, zajmując obecnie 17 miejsce, a więc tuż nad strefą spadkową, z dorobkiem 31 punktów po 32 meczach, a ich przewaga nad zagrożoną sopadkiem Granadą wynosi tylko 1 punkt.

Atheltic Bilbao nie może zaliczyć ostatniego meczu do udanych, gdyż piłkarzom z Kraju Basków, nie udało się zdobyć nawet punktu w domowym meczu z Celtą Vigo, przegrywając to spotkanie 0:2. Zwycięstwo gościom, zapewnił jeszcze w pierwszej połowie Aspas oraz Beltran.

Ostatnie 5 spotkań Athletic to 1 zwycięstwo, 2 remisy oraz 2 porażki. W tabeli Baskowie plasują się na 8 pozycji ze stratą 10 punktów do europejskich pucharów.

Cadiz po tak efektowym zwycięstwie, na pewno będzie chciał iść za ciosem i z pełną motywacją powalczyć o kolejne punkty. Athletic wydaje się być już zniechęcony, ponieważ brakuje im już prawdziwego celu na ten sezon – puchary nie są już w ich zasięgu.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
21 kwietnia, 20:00 1X 1.59
Author: Isobel Hughes