Typ dnia: Borussia M’Gladbach – Leverkusen

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Borussia M’Gladbach – Leverkusen, rozgrywany w ramach niemieckiej Bundesligi, w sobotę 15 stycznia 2022 roku, o godzinie 18:30.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Borussia po fatalnej końcówce 2021 roku, i 5 meczach bez zwycięstwa, w tym 4 porażki i 1 remis, zanotowała fantastyczny początek nowego roku, zwyciężając w ubiegły weekend z Bayernem Monachium na wyjeździe 1:2.

Mimo, że Bawarczycy objęli prowadzenie w 18 minucie po golu Lewandowskiego, gracze Borussii jeszcze przed przerwą zdołali strzelić dwa gole i tym samym sprawili jedną z największych sensacji w tym sezonie Bundesligi.

W tabeli Borussia plasuje się na 12 pozycji z dorobkiem 22 punktów po 18 meczach, a ich strata do TOP4 to 8 punktów.

Leverkusen również przechodzi mini kryzys, ponieważ nie zanotował zwycięstwa w 4 poprzednich meczach Bundesligi. Ostatnim razem remisując z Unionem Berlin u siebie 2:2.

Należy wspomnieć o bilansie bramkowym jaki zanotowała drużyna Leverkusen we wspomnianych 4 meczach – 7 bramek strzelonych i aż 11 straconych.

W tabeli Leverkusen spadł już na 5 pozycję, mając na koncie 29 punktów po 18 meczach.

Spotykają się dziś dwie drużyny, które na pewno nie zadowoli gra na remis, obie potrzebują punktów i jestem przekonany, że ich nastawienie będzie bardzo ofensywne, co zapowiada ciekawe i emocjonujące spotkanie.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
15 stycznia, 18:30 over2.5 1.58
Author: Isobel Hughes