Typ dnia: Beyern Monachium – Villarreal

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Bayern Monachium – Villarreal, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA, we wtorek 12 kwietnia 2022 roku, o godzinie 21:00.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Rewanżowe spotkanie ćwierćfinału Ligi Mistrzów. W pierwszym spotkaniu po słabej grze Bayern przegrał 1:0 na wyjeździe i nie jest w pełni komfortowej sytuacji przed rewanżem. Jedynego gola w tym spotkaniu strzelił w 8 minucie Danjuma.

W lidze Bayern kroczy po kolejny triumf. Zajmuje obecnie 1 pozycję w tabeli Bundesligi z przewagą 9 punktów nad drugą Borussią, a do końca sezonu pozostało 5 kolejek.

W poprzednim meczu Bayern dość szczęśliwie wygrał u siebie z Augsburgiem, po golu Lewandowskiego z rzutu karnego w 82 minucie.

Villarreal jak już wspomniałem jest w całkiem niezłej pozycji, po niespodziewanej wygranej w pierwszym meczu.

Żółta Łódź Podwodna przystępuje do tego meczu po remisie ligowym, u siebie z Athletic Bilbao 1:1. Było to 3 z rzędu ligowe spotkanie bez zwycięstwa dla Villarreal.

Bayern jest zdecydowanym faworytem przed rewanżem, i wszystkie głosy na niebie i ziemi wskazują na ich zwycięstwo. Nie będzie na pewno łatwo, ale gra na własnym stadionie, a także doświadczenie w tego typu meczach na pewno sprzyja gospodarzom.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
12 kwietnia, 21:00 1 (HA: -1.5) 1.75
Author: Isobel Hughes