Typ dnia: Benfica Lizbona – Ajax Amsterdam

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Benfica Lizbona – Ajax Amsterdam, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA, w środę 23 lutego 2022 roku, o godzinie 21:00.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Benfica bardzo dobrze zaprezentowała się w fazie grupowej Ligi Mistrzów, awansując do fazy play-off kosztem Barcelony, którą pokonała w decydującym meczu.

Gracze z Lizbony przystępują do tego spotkania po ligowym remisie na wyjeździe z Boavistą 2:2. Drużyna Lizbony prowadziła już do przerwy 0:2, ale w drugiej części gry byli już myślami chyba przy dzisiejszym meczu Ligi Mistrzów i stracili 2 bramki w 74 oraz 80 minucie gry.

W tabeli ligowej zajmują 3 pozycję z dorobkiem 51 punktów po 23 meczach. Ich strata do lidera – FC Porto to już 12 punktów.

Ajax prezentuje się wybornie w ostatnim czasie. Drużyna z Amsterdamu ma na koncie 10 zwycięskich meczów z rzędu. Ostatnim razem Ajax wygrał na wyjeździe z Willem II, 0:1 i umocnił się na pozycji lidera w holenderskiej Eredivisie.

Ajax jest faworytem tego meczu, ale wątpię, żeby drużyna z tak ogromnym doświadczeniem w Europie, jakim jest Benfica, poddała się bez walki. Sądzę, że obie drużyny, stworzą fantastyczne widowisko, a dużą ilością goli.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
23 lutego, 21:00 BTTS (co to jest) 1.66
Author: Isobel Hughes